Voditelj veleprodaje građevinskom sektoru (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Cijenimo Vaše znanje!
Nudimo Vam mogućnost aktivnog doprinosa poslovanju i daljnjeg profesionalnog razvoja.
Jeste li zainteresirani?

Tražimo pojačanje u Zagrebu, na radnom mjestu:

VODITELJ VELEPRODAJE GRAĐEVINSKOM SEKTORU (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• minimalno VŠS (poželjno građevinskog usmjerenja)
• minimalno pet godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• istinska usmjerenost na kupca
• organizacijske sposobnosti
• aktivno znanje engleskog jezika
• znanje rada u MS Office programima
• vozačka dozvola B kategorije

Kako je raditi kod nas?
• radit ćete u ugodnoj atmosferi
• imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu
• posao koji radite bit će dinamičan
• dobit ćete mogućnost usavršavanja
• nudimo motivirajući kompenzacijski paket te sustav nagrađivanja sukladan ostvarenim rezultatima

Kako će izgledati Vaš posao?
• preuzet ćete odgovornost za cjelokupan veleprodajni proces dodijeljenom sektoru
• bit ćete odgovorni za ostvarivanje planskih prihoda službe veleprodaje za dodijeljeni sektor
• bit ćete odgovorni za pronalazak i akviziciju veleprodajnih kupaca
• redovito ćete pratiti rezultate te izvještavati o realizaciji i trendovima na tržištu

Vašu prijavu očekujemo putem linka za brzu prijavu.
Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina