Voditelj ureda (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- koordinacija rada ureda i administrativnih poslovnih
aktivnosti
- poslovna korespondencija
- priprema i slanje, te evidentiranje pošte (briga o
rokovima, ročištima, sastancima)
- administrativna podrška (nabava uredskog materijala i
ostali tajnički poslovi)
- pripremanje i prilagođavanje dokumenata i financijskih
izvještaja uz korištenje Microsoft Office paketa
(napredno korištenje)
- financijsko-računovodstveni poslovi (vođenje blagajne,
izrada i evidencija putnih naloga i loko vožnje)
- izrada i priprema dokumentacije za knjigovodstvo
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stalni radni odnos
- mogućnost stručnog usavršavanja i
napredovanja
- izazovni radni zadaci
- rad u mladoj i poticajnoj sredini
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Znanja i kvalifikacije:
- SSS/VŠS/VSS
- aktivno znanje engleskog jezika
- napredno poznavanje MS Office paketa
- 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša
stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka
stručna sprema, Magistar struke
- napredno poznavanje engleskog jezika
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Od kandidata očekujemo:
- proaktivan i odgovoran pristup poslu
- pozitivan stav i inicijativu
- visoku razinu pisane i usmene poslovne
korespondencije na hrvatskom i engleskom jeziku
- savjesnost i preciznost u izvršavanju zadataka
- sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno
prioritetima
- ugodan i profesionalan pristup prema kolegama,
klijentima i dobavljačima
- učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
- iskustvo na sličnim poslovima

Molimo prijavite se putem e-mail adrese: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine