Voditelj upravljanja kvalitetom (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Makarska rivijera
Rok prijave:
15.02.2023.

Iskusni ste rukovoditelj? Zadovoljstvo gosta, orijentiranost na detalje i upravljanje kvalitetom vaše su jake strane?
Pridružite se odličnom timu na radnom mjestu:

VODITELJ UPRAVLJANJA KVALITETOM
(m/ž)

MJESTO RADA

  • Zagreb, Makarska rivijera

OPIS POSLOVA

  • Rukovodi procesom kontrole kvalitete u svim hotelskim odjelima
  • Obavlja reviziju kvalitete i sastavlja detaljna izvješća o nalazima i utvrđenim odstupanjima
  • Predlaže mjere za unapređenje procesa upravljanja kvalitetom
  • Nadzire aktivnosti unutarnje revizije i koordinira posjete vanjskih revizora
  • Sudjeluje u razvoju i implementaciji novih proizvoda i usluga u sektoru hotelskih operacija
  • Predlaže aktivnosti vezane uz efikasnost poslovanja i unaprjeđenje rada svih hotelskih odjela.
  • Sudjeluje u procesu praćenja zadovoljstva gostiju
  • Sudjeluje u nadzoru provođenja odredbi međunarodnih propisa HACCP norme
  • Sudjeluje u planiranju, organizaciji i implementaciji programa obrazovanja i treninga u sektoru hotelskih operacija
  • Izrađuje analize i izvještaje vezane za sektor hotelskih operacija

UVJETI

  • VŠS/VSS
  • Poželjno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Izvrsno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • Motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja
  • Napredno korištenje MS Office paketa

NUDIMO

  • Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Mogućnost dodatnih nagrada i bonusa
  • Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja
  • Timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje
  • Posao uz najljepše hrvatske plaže