Voditelj ugostiteljskog objekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Cjelovito vođenje i koordiniranje svih procesa u ugostiteljskom objektu (kuhinja, bar, terasa, nabava, organizacija) kroz komunikacijske, prodajne i upravljačke vještine

Novo otvoreni bistro / restoran u centru Zagreba traži voditelja s aktivnim poznavanjem i praktičnim provođenjem ugostiteljsko uslužnog djelovanja (posluživanje hrane i pića u restoranu, terasi te baru, zaprimanje i komunikaciju s gostima, savjetovanje gostiju pri odabiru hrane).

Smjenski rad uključen..
Tražimo srdačnu, pristupačnu, kompletnu, diskretnu, visokoprofesionalnu osobu sposobnu preuzeti odgovornost.
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
Stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca. Stabilne prihode uz dogovorni bonus i transparentnu radnu regulativu. Sigurno i stimulirajuće radno okruženje, uz visok stupanj početnog povjerenja. Rad u mladom, motiviranom timu, preuzimanje odgovornosti; osobne i timske.
Uvođenje samostalno i vođenje novih ugostiteljskih jedinica.
Napredak shodan iskazanim karakteristikama (mogućnostima i odgovornostima).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

• višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima; (vještine i sposobnosti usluživanja, prodaja hotela, F&B, recepcijsko poslovanje, voditelj restorana..)
• aktivno poznavanje engleskog jezika (znanje više jezika je prednost)
• poznavanje MS Officea, te rad na hotelskom ili ugostiteljskom programu
• poznavanje poslovanja i trendova u hotelijerstvu
• samostalnost u radu i upravljanje poslovnim procesima
• odgovornost, izražene vještine rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
• izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
• orijentacija na rezultat i naglašena proaktivnost
• viša ili visoka stručna sprema

Od kandidata očekujemo:

• Spremnost za rad u timu, izvrsnu komunikaciju s kolegama i partnerima, samostalnost i inicijativu, točnost i analitičnost, marljivost, organiziranost i predanost radu.
• Idealan kandidat za ovo radno mjesto je dinamična osoba s izraženim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama i razvijenim osjećajem za rad s klijentima i usmjeren na ostvarivanje rezultata.

Pri prijavi molimo Vas sljedeće:
I Životopis (istinit, s fotografijom ne starijom od 6 mj.)
II Potvrda o stručnoj spremi
III Preporuka
IV Potvrda o nekažnjavanju, ne starija od 6 mj. (potrebna za drugi krug natječaja)
V Iznesite detaljan opis Vašeg željenog radnog mjesta kao i očekivanih ili traženih uvjeta kao i razloga za Vaš odabir
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine