Voditelj trgovine (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
22.01.2018.

Manpower je u potrazi za iskusnim Voditeljem trgovine (m/ž) za OVS poslovnicu u Zadru.

Opis posla:

  • Organizacija cjelokupnog poslovanja maloprodajnog objekta, organizacija kontrole rada prodavača, određivanje smjena i pojedinačnih zaduženja
  • Upoznavanje kupaca s robom, cijenama, eventualnim popustima i svim drugim informacijama od značaja za kupce
  • Prodaja robe, naplata robe, rad na blagajni i izdavanje računa
  • Priprema dnevnih izvještaja o prodaji, vođenje knjige prometa, usklađivanje prometa, sređivanje dokumentacije i uplata utrška
  • Kontrola kupaca u cilju sprječavanja krađe
  • Naručivanje robe po vrsti i količini, prijem robe, kontrola kvalitete robe i usklađivanje naziva i količine robe s pratećom dokumentacijom
  • Sudjelovanje u povremenim i redovnim popisima
  • Obavljanje i drugih potrebnih poslova prema uputi Poslodavca, odnosno osobe koju nadležno tijelo poslodavca za to ovlasti

Uvjeti:

  • SSS
  • najmanje 3 godine radnoga iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vođenje tima od +8 ljudi
  • Fleksibilnost za rad u smjenama, vikendima i povremeni prekovremeni rad

Ukoliko ste zainteresirani, molimo da se prijavite slanjem životopisa najkasnije do 22.01.2018. putem Brze prijave.

Izravno će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.