Voditelj tima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.05.2019.

Moderan smo kontaktni centar koji za mnoge hrvatske i inozemne tvrtke pruža niz usluga koje čine cjelovito rješenje za podršku korisnicima.

Zbog proširenja i povećanog opsega posla, tražimo sposobnu, motiviranu i komunikativnu osobu koja ima želju za stjecanjem novih znanja i vještina, izazove vidi kao priliku te ima smisla za organizaciju i rad s ljudima, kao i za vođenje tima.

OPIS POSLA

  • odlično poznavanje svih radnih procesa i internih pravila tvrtke
  • organiziranje, vođenje, motiviranje i praćenje rada zaposlenika
  • organizacija rasporeda rada, briga za kadrovske evidencije
  • preuzimanje i izvođenje poziva te odgovaranje na e-poštu korisnika naručitelja
  • briga za postojeće poslovne partnere, odnosno naručitelje
  • priprema mjesečnih izvješća za naručitelje
  • izrada izlaznih računa za pružene usluge te evidencija ulaznih računa
  • priprema i koordinacija marketinških/prodajnih kampanja
  • provedba prodajnih i postprodajnih aktivnosti za postojeće i nove naručitelje
  • vođenje sastanaka s poslovnim partnerima te obuka zaposlenika

OČEKUJEMO

  • marljivost, samoinicijativnost i predanost poslu te dobre radne navike
  • visoku motiviranost i želju za učenjem
  • točnost i preciznost
  • razvijene komunikacijske, organizacijske i voditeljske vještine
  • sposobnost djelovanja samostalno i u timu
  • aktivno znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje programa sustava Office
  • vozačku dozvolu B kategorije

NUDIMO

  • dinamičan rad u dobro utemeljenoj, brzo rastućoj tvrtki
  • dugoročno zaposlenje; početni ugovor na 6 mjeseci s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
  • redovite i iznadprosječne prihode
  • mogućnost napredovanja
  • intenzivne obuke iz različitih područja i tematika
  • profesionalni i osobni razvoj
  • rad u mladom i pozitivno orijentiranom kolektivu
  • moderno dizajniranu i ugodnu radnu okolinu
  • mogućnost stjecanja međunarodnog iskustva djelovanja

Više informacija o našoj tvrtki i načinu poslovanja dostupno je na internet stranici www.echo-centar.hr. Vaše prijave sa životopisom zaprimamo putem donje Brze prijave.