Voditelj strojarskih radova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.09.2021.

ManpowerGroup Hrvatska, za Klijenta, firmu koja je specijalizirana za projektiranje, izvođenje, održavanje i ispitivanje sustava tehničke zaštite, vatrodojave, elektroinstalacija jake i slabe struje te informatičkih sustava, traži motiviranu i odgovornu ososbu za rad. Naš Klijent je tvrtka s 26 godina tradicije na hrvatskom tržištu te iza sebe ima bogato iskustvo i mnoge uspješne projekte.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Rad u uredu na pripremi dokumentacije i na gradilištu.
  • Vođenje građenja strojarske struke
  • Samostalno vođenje gradilišne dokumentacije i izrada projekata izvedenog stanja
  • Organiziranje, upravljanje i nadzor nad resursima i gradilištima
  • Koordiniranje radova s ostalim izvođačima na gradilištu
  • Izrada ponuda, troškovnika
  • Samostalno snimanje postojećeg stanja instalacije

Uvjeti:

  • VŠS ili VSS strojarstva
  • Iskustvo na navedenim poslovima
  • Poželjan položeni stručni ispit i upis u Komoru ovlaštenih voditelja građenja strojarske struke
  • Izvrsnost u radu na računalu (Microsoft Office, AutoCAD)
  • Stručna sprema: VŠS, VSS
  • Vozačka dozvola: B

Što nudimo:

  • Ugodno i profesionalno radno okruženje
  • Rad s najnovijim tehnologijama
  • Tehničko usavršavanje i dodatna edukacija
  • Sigurno radno mjesto
  • Cijeni se odanost i rad
  • Mogućnost napredovanja
  • Većina rada u Zagrebu i okolici
  • Sav prekovremeni rad plaćen
  • Ugovor na neodređeno

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa. Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.