Voditelj smjene / Operator stroja i uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Leskovec pri Krškem i Slovenski vasi (Obrežje), Slovenija
Rok prijave:
12.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna, mlada i brzorastuća tvrtka koja se bavi pakiranjem ekološke hrane, te posluje sa najvećim trgovcima hrane u Europskoj uniji, traži zainteresiranog za radno mjesto.

Vaš rad će uključivati sljedeće zadatke i odgovornosti:
• priprema, upravljanje i kontrola rada proizvodnih postrojenja;
• organizirati, koordinirati i nadzirati rad male skupine ljudi;
• odgovornost za ispravno podešavanje i rad linije punjenja;
• praćenje i osiguravanje rada linije za punjenje bez servisa;
• provođenje propisanih postupaka kontrole na proizvodnoj liniji;
• osiguravanje primjerenosti količina i kvalitete gotovih proizvoda;
• odgovornost za djelovanje i izvješćivanje u slučaju utvrđenih odstupanja prema nadređenima i rješavanje problema u suradnji s voditeljem održavanja;
• motiviranje i praćenje uspješnosti kolega;
• uvođenje i obrazovanje novih kolega;
• osiguravanje usklađenosti s HACCP-om, IFS-om i drugim standardima na koje je društvo vezano, te vođenje potrebnih evidencija, izvješća i drugih dokumenata u skladu s uputama upravitelja proizvodnje;
• suradnju u rješavanju pritužbi;
• suradnja u uvođenju novih procesa i proizvoda.

• na lokaciji proizvodnje poduzeća u Leskovcu pri Krškem, Slovenija, a kasnije i u Slovenski vasi (Obrežje), Slovenija.
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
• stalno zaposlenje s tromjesečnim uvjetnim poslom;
• zaposlenje s punim radnim vremenom;
• rad smjene;
• konkurentno mjesečno plaćanje sa svim pripadajućim dodacima po kolektivnom ugovoru.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• IV. ili V. razina obrazovanja tehničkog smjera (prioritet se daje kandidatima u električnom ili mehaničkom smjeru);
• profesionalizam, preciznost, pouzdanost, multitasking, domišljatost, inovacije, inicijativa;
• sposobnost donošenja odluka u izazovnim situacijama;
• sposobnost timskog rada;
• dobre organizacijske vještine;
• radno iskustvo na sličnom radnom mjestu je poželjno.

Kontakt:
Pozivaju se svi kandidati koji su prepoznali svoju priliku za karijeru u gore navedenom opisu, molimo da dostave svoj životopis i prijavu putem donjeg linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola