Voditelj službe informacijske sigurnosti (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
28.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
J&T banka d.d. članica je J&T Finance Group, jedne od najjačih financijskih investitora na području Srednje Europe, cijenjeni je partner brojnih tvrtki ali i građana koji žele efikasno upravljati svojim financijskim poslovanjem. J&T Finance Group upravlja raznovrsnim portfeljem investicija, od visoko konzervativnih investicija u banke, do obveznica ili pak strukturiranih investicija u privatne investicijske fondove. J&T Finance Group vlasnik je J&T Banke u Češkoj i Slovačkoj, J&T Banke ZAO u Rusiji, J&T Banke i zaklade na Barbadosu, kao i 88 postotni vlasnik Postova banke u Slovačkoj.

Svojim kapitalom, znanjima i iskustvima svakodnevno sudjeluje u izgradnji i unapređenju pouzdane i
moderne hrvatske banke koja je svoju poziciju na tržištu odlučila graditi na konceptu butik investicijske banke, razlikujući se na ovaj način od drugih bankarskih institucija na tržištu. Istovremeno klijentima nudi specijalizirane i visoko kvalitetne bankarske usluge krojene upravo po njihovoj mjeri i zahtjevima, a što je upravo niša koju klijenti danas sve više prepoznaju i traže.

J&T banka d.d. za svoju Službu informacijske sigurnosti traži motivirane kandidate za sljedeće radno mjesto:

VODITELJ SLUŽBE INFORMACIJSKE SIGURNOSTI (m/ž)

Zadaci:
• Upravljanje informacijskom sigurnošću
• Upravljanje tehničkom sigurnošću
• Upravljanje fizičkom sigurnošću
• Definiranje i vođenje programa sigurnosti baziranog na procjeni operativnog rizika na informacijskom sustavu banke
• Upravljanje (predlaganje, izrada i održavanje) internim aktima s ciljem postizanja i održavanja zadovoljavajuće razine sigurnosti
• Obavljanje sigurnosnih revizija vanjskih dobavljača
• Upravljanje istragama
• Upravljanje edukacijom djelatnika sa ciljem podizanja svijesti o sigurnosti
• Izvješćivanje direktora sektora, voditelja odjela i službi, Uprave i ostalih tijela.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• diplomski studij ekonomskog ili informatičkog usmjerenja
• poželjno radno iskustvo u poslovima informacijske sigurnosti u bankarskom sustavu
• posjedovanje CISM i/ili CISSP certifikata
• Poznavanje zakonske regulative
• Visok stupanj savjesnosti, analitičnosti, sposobnost rješavanja problema

Nudimo:
• rad u mladom i stimulativnom okruženju
• dodatno usavršavanje i edukacije
• dodatne pogodnosti

Sve kandidate koji su zainteresirani za zapošljavanje u J&T banci d.d. te smatraju da bi ovo radno mjesto bilo upravo ono što bi ispunilo njihova očekivanja, pozivamo da pošalju svoju zamolbu i životopis najkasnije do 04.04.2017. putem linka za prijavu ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno