Voditelj sektora tjelesne zaštite (m/ž)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
VIR ZAŠTITA d.o.o. za zaštitarsku djelatnost
Mjesto rada:
Vir
Rok prijave:
30.06.2022.

Mjesto rada:
VIR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 091 6102784
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Vir zaštita d.o.o. za tjelesnu zaštitu, Put Mula 16, 23234 Vir, osnovana je 2013.g. od strane Općine Vir. TRAŽI VODITELJA SEKTORA TJELESNE ZAŠTITE ž/m :

OPIS POSLA: Područje rada: Vir Voditelj Sektora tjelesne zaštite odgovoran je za operativno funkcioniranje i vođenje Sektora tjelesne zaštite. Poznavanje zakonskih propisa, podzakonskih akata te praćenje dopuna i izmjena Zakona o privatnoj zaštiti, pripadajućih Pravilnika te primjenu istih u operativno obavljanje poslova tjelesne zaštite. UVJETI:
- licenca za zaštitara ( dopuštenje nadležne Policijske uprave za poslove privatne zaštite ) -osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja -opća i posebna zdravstvena sposobnost

ŠTO NUDIMO:
- plaćen putni trošak u cijelost -prigodne godišnje nagrade ( božićnica, uskrsnica , regres ) -besplatno korištenje teretane -besplatnu edukaciju i usavršavanje -topli obrok -vrlo stimulativna i redovita primanja

Kontakt : e-mail: [email protected] mob: 091/ 610-2784
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124259191
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje