Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj sale/voditeljica sale

- dana
TURIST društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i trgovinu
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
21.03.2018.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TURIST društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i trgovinu
Kontakt:pismena zamolba: Aleja kralja Zvonimira 1, Varaždin e-mailom: ljudskipotencijali@hotel-turist.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: briga i odgovornost za organizaciju rada u uslužnim prostorima, odgovornost za radnu disciplinu konobara/ica i učenika/ica u toku radnog procesa, za stručno osposobljavanje konobarskog i učeničkog kadra te praćenje njihovog rada, odgovornost za plasman proizvoda kuhinje restoranskom gostu kao i ostalih usluga prehrane i napitaka, odgovornost za čistoću u restoranu, kao i osobnu higijenu i izgled svih ostalih konobara/ica i učenika/ica, za potrebu i nošenje radne odjeće kako je propisano te za njihovo uslužno ponašanje prema gostu, vođenje evidencije rada osoblja u odjelu, briga i odgovornost za pravovremeno i kvalitetno usluživanje gostiju, odgovornost za pravilno rukovanje strojevima, osnovnim sredstvima i sitnim inventarom u uslužnim prostorijama, odgovornost za sanitarnu i higijensku ispravnost uslužnih prostorija, odgovornost za obavljanje u propisanom roku zdravstvenih pregleda radnika odjela, primanje obavijesti recepcije o broju gostiju, drugi poslovi po nalogu voditelja odjela hrane i pića. Za kandidiranje je potrebno priložiti životopis, molbu za posao i kopiju svjedodžbe.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90478745

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare