Voditelj restorana (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

Mjesto rada: Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Tražimo osobu koja je:
- Sposobna i odgovorna za učinkovito vođenje nekoliko restorana, čajnih kuhinja i caffe barova – otvoreno/zatvorenog tipa ugostiteljstva na području Zagreba i okolice
- Sposobna služiti se različitim vještinama vođenja i upravljanja s ciljem povećanja zadovoljstva klijenata, djelatnika, građenja timskog rada i samim time povećanja profitabilnosti lokacija
- Poznaje i može sprovoditi minimalne zahtjeve o HACCP sustavu i javnom zdravstvu
- Sposobna voditi tim koji se sastoji od voditelja restorana odgovornih za svoje lokacije te obavljati cjelokupni nadzor
- Spremna prisustvovati treninzima, edukacijama, sastancima i drugim događanjima vezanim za razvoj zaposlenika, poslovanja i komunikacija
- Materijalno i financijski odgovorna za dodijeljene lokacije
- Treba imati minimalno 3 godina iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
- Izvrsno poznaje engleski jezik u pismu i govoru
- Izvrsno poznaje rad u Microsoft office paketu
- Poznaje logiku računa dobiti i gubitka (P&L)
- Poznaje osnovnu zakonsku regulativu potrebnu za poslovanje ugostiteljskih objekata
- Sposobna odraditi samostalne treninge i prezentacije pred grupom ljudi
- Ima minimalno SSS
- Ima vozačku dozvolu B kategorije

Nudimo izazovno radno okruženje u firmi koja svakodnevno razvija poslovanje i napreduje, te rad u timu mladih ambicioznih ljudi koji svakodnevno uvode novitete u poslovanju s ciljem unapređenja poslovanja.

Očekujemo profesionalnu osobu s dugogodišnjim iskustvom.
Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete najkasnije do 24.03.2017. godine na e-mail adresu: [email protected] .

ADRIA GRUPA, Heinzelova 53a, 10000 Zagreb, www.adria-grupa.hr .
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine