Voditelj restorana - kafića (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ukoliko ste odgovorna, visoko motivirana osoba spremna za uspjeh i ulaganje u vlastiti razvoj nudimo Vam rad na radnom mjestu:

Opis posla:

- vođenje, koordinacija i nadziranje čitavog kuhinjskog tima, linijskog osoblja i konobara
- kontrola i praćenje troškova rada u usporedbi s planiranim prihodima
- osigurava kvalitetu pružene usluge i zadovoljstvo gostiju prateći standarde rada i kvalitete
- odgovornost za higijenu i čistoću čitave kuhinje, linije i šanka
- svakodnevna kontrola stanja skladišta za sve odjele
- svakodnevna kontrola i briga o redovnom održavanju i servisiranju opreme za rad poslovnice
- svakodnevna kontrola nabave sirovina po ugovorenim dobavljačima i ugovorenoj cijeni na svojoj poslovnici
- svakodnevna kontrola ulaska namirnica i gotovih proizvoda u restoran te njihovo skladištenje
- pridržavanje pravilnika kod zapošljavanja novih djelatnika
- briga o zaposlenicima u restoranu ( prijava, sanitarna iskaznica, hig.minimum, istek ugovora o radu)
- svakodnevna evidencija radnih sati i unos skladišnih primki
- suradnja s ostalim voditeljima radi unaprjeđenja poslovanja tvrtke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- najmanje 3-5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- napredno poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola.

Profil:
- dobro poznavanje poslovanja restorana
- razvijene komunikacijske, organizacijske, voditeljske i međuljudske vještine
- aktivno znanje jezika prednost
- preporuka.

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos, uredna isplata plaće.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine