Voditelj recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
23.12.2019.

Hotel President Solin ***** smješten je u samom srcu grada Solina, koji je poznat po antičkim nalazištima i bogatoj mediteranskoj kulturi. Udaljenost od samo nekoliko minuta od drevnog grada Splita i poznate Dioklecijanove palače, ali i blizina ostalih povijesnih gradova, nacionalnih parkova i otoka čine idealnu polazišnu točku za vaše putovanje.

Kombinacija luksuznog dizajna i izuzetne udobnosti, ali prije svega ljubazno i profesionalno osoblje učinit će Vaš boravak u hotelu President nezaboravnim.

- Solin

Opis posla:

  • redovni recepcijski poslovi
  • efikasno i učinkovito upravljanje recepcijskim/rezervacijskim sustavom
  • dnevno dodjeljivanje smještajnih jedinica prema unaprijed definiranoj strukturi
  • briga o dobrodošlici za sve goste
  • rješavanje zahtjeva i pritužbi gostiju
  • praćenje recenzija i obrada istih u realnom vremenu
  • briga za nabavu materijala potrebnih za rad
  • trening i edukacija osoblja recepcije
  • redovno izvješćivanje uprave društva o tekućem poslovanju
  • kreiranje prijedloga za unaprijeđenje procesa rada
  • aktivna suradnja s ostalim sektorima - prodaja, domaćinstvo, f&b, uprava

Uvjeti:

  • VŠS ili VSS turističkog usmjerenja
  • sposobnost upravljanja i vođenja tima ljudi
  • najmanje 3 godina radnog iskustva na istim poslovima (poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije)
  • poznavanje engleskog i još jednog svjetskog jezika
  • poznavanje MS Officea
  • izražene komunikacijske vještine

Ponudu sa životopisom pošaljite nam najkasnije do 23.12.2019. putem Brze prijave.