Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta u Zagrebu:

VODITELJ RAČUNOVODSTVA, m/ž, 1 izvršitelj
Mjesto rada: ZAGREB - širi centar/istok

Klijent je moderan računovodstveni te poslovno-savjetodavni servis s dugogodišnjim iskustvom rada sa stranim i domaćim tvrtkama. Zapošljava preko 20 djelatnika (FTE+20) u svom uredu u Zagrebu na lokaciji širi centar/strana istok. Klijent je izvrsna i profesionalna tvrtka u svojoj domeni te za svoj tim zapošljava novog djelatnika na poziciji Voditelja računovodstva.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti:
- stalan posao te izvrsni uvjeti rada
- početna mjesečna neto plaća 13.000 kn za Voditelje s traženim iskustvom, 11.000 kn neto za kandidate s manje iskustva koji su spremni razvijati se na ovom radnom mjestu. Za iznimne/top kandidate otvoreni smo za pregovore.

- neoporezive isplate do maksimuma
- dopunsko zdravstveno te 3. stup mirovinskog 500,00 kn/mjesec
- mobitel, prijenosno računalo
- povećanje plaće u budućnosti te mogućnost ostvarivanja bonusa
- probni rok: tri (3) mjeseca
- početak rada - dogovor s klijentom za 2023.godinu
- fleksibilno radno vrijeme po dogovoru (dolazak na radno mjesto od 08,00h - 09,00h), moderan ured te lokacija s infrastrukturom i prometnom dostupnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekivanja:
- VSS/ Magistar struke - Ekonomski fakultet, Financije i računovodstvo
- važeći certifikat ovlaštenog računovođe
- višegodišnje radno iskustvo u vođenju računovodstva, no otvoreni smo i za kandidate s nešto manje iskustva u istom koji su spremni na učenje uz stručno vođenje. Pozicija ne odgovara juniorima!
- engleski jezik - aktivno u govoru i pismu (komunikacija sa stranim klijentima)
- poznavanje poreznih propisa i poduzetničke logike
- znanje izrade financijskih i menađerskih izvještaja
- iskustvo u organiziranju računovodstva i vođenju tima
- poznavanje HSFI/MSFI te aktivno praćenje zakona i propisa
- MS Office s naglaskom na Excel te korištenje cloud tehnologija - aktivno
- rad u računovodstvenom programu (bilo kojem) - uvjet
- prednost je korištenje dodatnog jezika (njemački ili sl., turski, kineski)
- plus je iskustvo rada na ovoj poziciji u privatnom računovodstvenom servisu te kompanijama BIG4
- važeća potvrda o nekažnjavanju
- certifikat ovlaštenog revizora je dobrodošao, no nije uvjet

Profil kandidata:
- sposobnost upravljanja timom (educiranje djelatnika, pisanje obavijesti za klijente, savjetovanje i sl.)
- komunikativna, odgovorna i samostalna osoba, nekonfliktna, korektna, profesionalna te ljubazna s kolegama, partnerima i klijentima
- osoba koja se želi razvijati u ovom poslu prateći novitete, koja želi ulagati u svoju struku (klijent ulaže u svoje djelatnike te ujedno se može pohvaliti dugogodišnjom zaposlenosti djelatnika)
- organizirana osoba, koja poštuje rokove, analitična, pedantna, proaktivna, koja traži rješenja

NAČIN PRIJAVE I ŽIVOTOPIS (CV):

Životopis za ovaj posao:

- na hrvatskom ili engleskom jeziku
- sadržava datum i mjesto rođenja te informacije o završenom školovanju
- sadržava prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa (da Vas možemo prepoznati)
- sadržava važeću adresu, e-mail adresu i broj mobitela
- sadržava radno iskustvo po periodima (od-do) s punim nazivom poslodavca

OSTALO:
* Kandidati izabrani za razgovor bit će obaviješteni e-mailom ili telefonski
* Molimo kandidate da uoče bitnost solidnog znanja strukovnog engleskog jezika zbog komunikacije sa stranim klijentima
*Molba za posao nije obvezna

PRIJAVA i INFO putem e-maila: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno