Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 29.02.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj računovodstva (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
29.02.2020.

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila!

Mjesto rada: Kutina

VODITELJ RAČUNOVODSTVA (m/ž)
- 2 izvršitelja

Opis posla:
● organizacija i koordinacija aktivnosti i procesa rada u odjelu računovodstva
● uspostavljanje internih procedura i procesa
● samostalnost u izradi financijskih izvješca i završnog računa uključujući i konsolidirano financijsko izvještavanje
● suradnja s revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
● praćenje i primjena važećih propisa iz područja računovodstva
● praćenje efikasnosti te edukacija zaposlenika
● obračun pdv-a
● praćenje i proaktivno predlaganje mjera i unapređenja računovodstvenih politika društva u skladu su MSFI
● aktivna suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
● ostali poslovi i aktivnosti po nalogu poslodavca

Uvjeti:
● VŠS, VSS ekonomskog smjera (poželjni smjerovi: financije, računovodstvo)
● minimalno 5 godina iskustva na računovodstvenim poslovima
● prednost: iskustvo rada u trgovačkoj djelatnosti
● odlično poznavanje rada na računalu (knjigovodsveni programi i Office paket)
● komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu
● izvrsne organizacijske i analitičke vještine
● spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
● sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom
● rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju radnih zadataka
● samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalno i odgovornost u obavljanju zadanih poslova

Postanite dio uspješne domaće trgovačke tvrtke i član profesionalnog tima mladih ljudi s novim idejama.

Prijaviti se možete do 29.02.2020. putem donje 'Brze prijave'.