Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima pridružite nam se kao...

Voditelj(ica) računovodstva

...s odgovornošću za cjelokupno uspješno funkcioniranje svih računovodstvenih procesa, postavljanje i nadzor nad sustavom i procesima, kao i podršku operativnom poslovanju. Na ovoj poziciji osobito biste bili vezani za sljedeće poslove (ali ne samo i isključivo):
• koordinacija i kvalitetna integracija aktivnosti računovodstva za eCommerce retail poslovni segment s aktivnostima drugih odjela i tvrtki M SAN Grupacije;
kontinuirano praćenje i analiza poreznih propisa te usklađivanje internih računovodstvenih procedura u skladu sa zakonskom regulativom za eCommerce retail poslovni segment;
• izrada analiza, statistika, praćenje stanja, trendova i devijacija ključnih indikatora uspješnosti u odnosu na poslovni plan;
• samostalno pripremanje financijskih izvještaja godišnjih i periodičnih po zakonskim propisima;
• postavljanje, predlaganje i implementacija djelotvornih i uspješnih pravila i procedura za računovodstvo za eCommerce retail poslovni segment;
• održavanje kontakta i koordinacija s bankama, revizorima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama;
• supervizija i odgovornost za kontinuirani profesionalni razvoj članova tima;
• podrška upravama društava u učinkovitom i efikasnom implementiranju ciljeva i zadataka utvrđenih u godišnjem i strategijskom planu poslovanja;
• općenito profesionalna izvrsnost i inventivnost u svim računovodstvenim segmentima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• završen diplomski studij (ekonomija) uz višegodišnje profesionalno iskustvo na poslovima upravljanja procesima ili timovima u računovodstvu;
• stručno poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa (RH i Adriatic regija), kao i dobro poznavanje procesa u maloprodaji roba;
• visoko razvijene analitičke sposobnosti, uz izraženu odgovornost i savjesnost u obavljanju posla;
dobro služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji, te napredno korištenje informacijskih sustava i alata u poslovanju;
• spremnost na učenje i na dijeljenje znanja, uz izgrađene vještine komunikacije i uspješne interakcije u timskome radu;
• agilnost, inicijativu i težnju ostvarenju uspješnih rezultata ukupnog poslovanja.

Nudimo Vam izazovnu voditeljsku ulogu u našem stručnom timu, kao i priliku za razvoj karijere i napredovanje u kompleksnom, zahtjevnom i uspješnom poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima.

Planirani početak rada je u lipnju 2017 (ili ranije).
Vaše prijave molimo pošaljite do najkasnije 28.04.2017. godine putem linka za prijavu.