Voditelj projekata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tehno Štefanović d.o.o. je privatno poduzeće koje zapošljava 50-ak djelatnika. Prema stranici Poslovna.hr u 2019. godini ostvaruje prihod od 20.000.000 kn i ima bonitet A2. Naše djelatnosti su građevinarstvo te montaža i rekonstrukcija dalekovoda. Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

VODITELJ PROJEKATA (M/Ž)

Opis posla:
Tehno-Štefanović d.o.o., poduzeće specijalizirano za građevinske radove i radove na visini, traži inženjera strojarstva/građevinarstva za radno mjesto Voditelja projekata / gradilišta (m/ž) koji će imati priliku steći iskustvo na velikom broju raznovrsnih i zahtjevnih projekata.

Zadaci ovog radnog mjesta uključuju:
- vođenje aktivnosti izvođenja projekata u inozemstvu
- nadziranje/rukovođenje operativom gradilišta
- nadzor učinka rada na gradilištu
- analiza i praćenje projektne i gradilišne dokumentacije
- koordinacijske aktivnosti na projektu
- financijsku analizu projekta
- izrada/analiza ostale popratne dokumentacije u svrhu vođenja procesa na projektu
- izrada plana izvođenje radova, kontrola realizacije plana prema zadanim rokovima
- briga o pravovremenoj narudžbi materijala i opreme za radove na gradilištu
- obračun izvedenih radova i kontrola troškova gradilišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Stručna sprema: Viša ili visoka stručna sprema strojarskog ili srodnog tehničkog smjera
• Radno iskustvo: 2 godine i više
• Informatička pismenost (e-mail, proračunske tablice, ostali programski alati za vođenje projekata i projektiranja)
• Izvrsno poznavanje njemačkog jezika u usmenoj i pismenoj (minimalno C1 razina)
• Komunikativnost (razvijene sposobnosti usmene i pismene komunikacije na hrvatskom i njemačkom jeziku)
• Samostalnost u odlučivanju i sposobnost vođenja operativnog tima različitih struka
• Organiziranost i pedantnost
• Samostalnost i proaktivnost u rješavanju zadataka
• Spremnost na duža i kraća putovanja u inozemstvo
• Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
• Izvrsna primanja
• Dinamičan i samostalan posao u timskom okruženju
• Motivirajuću i poticajnu atmosferu
• Ugovor na neodređeno, uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, prijavite se putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine