Voditelj prodajnog salona (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TIM NOVAK d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki u opremanju objekata vodoinstalacijama, sanitarijom i keramikom sa više od 25 godina iskustva, te zbog povećanog opsega posla tražimo djelatnike za oglašeno radno mjesto.

Opis posla:

• Vođenje i kontrola svih procesa u maloprodajnom objektu u skladu s procedurama, standardima i poslovnom politikom tvrtke
• Održavanje visokih standarda usluge kupcima
• Organizacija, vođenje i mjerenje rada i učinkovitosti zaposlenih u maloprodajnom objektu
• Upravljanje procesom ulaska i izlaska robe iz maloprodajnog objekta
• Održavanje propisanog asortimana i predlaganje eventualnih promjena u maloprod. objektu
• Održavanje standarda higijene i sigurnosti zaposlenih, kupaca i robe u objektu
• Poznavanje asortimana roba i usluga prodaje(način plaćanja, rabati, akcije, dostava...)
• Kontinuirano praćenje tržišta (potencijali, konkurencija)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• stimulativna primanja
• kontinuirane edukacije i profesionalno usavršavanje
• ugodno i dinamično radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno 3 godine iskustva u prodaji
• razvijene organizacijske sposobnosti
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine