Voditelj prodajnog programa (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna smo i moderna tvrtka s dugogodišnjim iskustvom i dobrim rezultatima na području direktne prodaje vrhunskih proizvoda za domaćinstvo. Razvijamo nove prodajne programe i kanale i trebamo osobe koje će nam u tome pomoći.

Voditelj prodajnog programa - 1 izvršitelj

Opis posla i zadataka:

• Razvoj i implementacija prodajnog programa
• Stalni trening za sve članove prodajnog tima prema planu edukacije poslodavca
• Vođenje prodajnog tima
• Ispunjavanje mjesečnih i godišnjih normi
• Izrada mjesečnih i godišnjih planova
• Izvještavanje uprave o aktivnostima i postignutim rezultatima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Siguran i stalan posao
• Poticajna primanja
• Edukaciju i razvoj
• Mogućnost napredovanja
• Stalnu podršku
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Iskustvo u prodaji (online/telefonska/direktna prodaja su prednost)
• Min SSS
• Izvrsne komunikacijske i organizacijske sposobnosti
• Iskustvo u radu s ljudima

Zainteresirani kandidati svoje prijave mogu poslati najkasnije do 06.12.2021. na e-mail: [email protected] ili 'Brzom prijavom'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro