Voditelj prodaje, marketinga i službe za korisnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.04.2019.
Plaća:
od 929 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sustav javnih bicikala d.o.o. licencirani je partner tvrtke nextbike GmbH za Hrvatsku i regiju.
Kao lideri održive mobilnosti u regiji, vizija nam je integracija svih oblika javnog prijevoza s ciljem unapređenja svakodnevnih putovanja od točke A do točke B. Želimo putovanje na posao, fakultet, turistički obilazak ili odlazak na kavu i druženje učiniti bržim, zdravijim, zabavnijim i ekološki prihvatljivim. Veselimo se suradnji s kandidatima koji su spremni investirati svoju strast, iskustvo i znanje u dobrobit naše vizije održivog razvoja, a zauzvrat nagrađujemo kontinuiranim usavršavanjem, stimulativnim sustavom nagrađivanja i radom na dinamičnim i modernim multidisciplinarnim projektima.

Djelatnik/ca će raditi na poziciji Voditelja/ice prodaje, marketinga i službe za korisnike. U službi za korisnike imat će operativnu podršku jednog člana tima. Djelatnik/ca će obavljati sljedeće poslove:

Prodajne aktivnosti:
- priprema godišnjeg plana prodaje u suradnji s Upravom
- priprema i optimizacija budžeta u suradnji s Upravom
- praćenja plana i realizacije uz redovite mjesečne izvještaje Upravi
- samostalna proaktivna prodaja, priprema sastanaka, ponuda i pregovori s potencijalnim partnerima o zakupu nextbike medijskih platformi (oglasnih površina na stanicama i biciklima, online kanalima promocije, eventima, PR aktivnostima i posebnim projektima u suradnji s klijentima)
- sudjelovanje u pripremi ponuda i projektne dokumentacije za javne natječaje u suradnji s Upravom
- aktivno održavanje kontakata s ključnim klijentima i prezentacije potencijalnim klijentima
- praćenje i realiziranje naplate u suradnji s knjigovodstvenim servisom

Marketing, promocija i PR aktivnosti:
- priprema i provedba godišnjeg marketing plana u suradnji s Upravom
- priprema i provedba plana PR aktivnosti u suradnji s Upravom
- priprema, provedba i mjerenje promotivnih kampanja uz redovite mjesečne izvještaje Upravi
- samostalno osmišljavanje i provedba promocije usluga Društva prema postojećim i novim korisnicima putem svih raspoloživih nextbike kanala komunikacije (web, društvene mreže, dvotjedni newsletter, PR objave, konferencije za medije, događanja) i zakup medijskog prostora
- priprema i organizacija promotivnih događanja i konferencija za medije s ciljem promocije Društva
- priprema, distribucija i praćenje objava za medije
- sudjelovanje u pripremi novih promotivnih materijala uz podršku jednog člana tima
- izrada media planova i komunikacija s agencijama
- koordinacija rada vanjskih suradnika uz podršku jednog člana tima (tiskare, bloggeri, influenceri, mediji, dostava, špedicija i dr.)
- obilazak terena u Zagrebu i drugim Hrvatskim gradovima, izvještavanje Uprave o razvoju poslova

Služba za korisnike uz operativnu podršku jednog člana tima:
- svakodnevno vođenje komunikacije s nextbike korisnicima putem info maila i društvenih mreža uz podršku vanjskih suradnika
- koordinacija s pozivnim centrom s ciljem rješavanja svih upita korisnika
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- službeni laptop, mobitel i bicikl
- kontinuirano usavršavanje
- mogućnost napredovanja
- rent-a-car za službena putovanja
- fiksna plaća plus mogućnost ostvarivanja bonusa za ostvarene rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 3 godine na području prodaje, marketinga i odnosa s javnošću
- poželjni su dobri kontakti s klijentima, marketinškim i PR agencijama i medijima
- na ovom radnom mjestu potrebno je prethodno iskustvo u vođenju online i offline promotivnih kampanja te iskustvo u prodaji oglasnog prostora, sponzorskih paketa, PR aktivnostima i promociji prema krajnjim kupcima na eventima
- Jezici: Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno), Njemački (prednost), Slovenski (prednost)

Očekujemo i poznavanje:
- CMS za administriranje Internet stranice