Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.07.2018.
Plaća:
od 929 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka MODELIA ART d.o.o. u potrazi je za odgovornom i kvalificiranom osobom, koja će svojim komunikacijskim i prodajnim vještinama pomoći u širenju baze klijenata, prezentiranju asortimana, i poboljšanju prodaje.
Posebne pogodnosti:
Tvrtka MODELIA ART d.o.o. svim svojim zaposlenicima omogućava mogućnost napredovanja, edukacija i osigurava uvjete za rad u vidu sredstava potrebnih za izvršenje radnih zadataka. Uz fiksnu plaću nudimo i stimulacije na plaću.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Od kandidata očekujemo višu ili visoku stručnu spremu, iskustvo u veleprodaji min. 2 godine, izvrsne komunikacijske vještine,poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju, napredno znanje u radu u Microsoft Office-u, vozačku dozvolu B kategorije.

kontakt e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine