Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ti si vrhunski prodavač i tražiš posao u tvrtki u kojoj će te cijeniti, poštivati kao radnika i čovjeka te nagraditi tvoj rad i trud.

Mi smo brzorastuća tvrtka zadužena za svjetski brend EVA Water Clinic, prirodne sustave filitriranja vode izvorske kvalitete. Više info o nama pogledaj na www.eva.hr

Svima treba (kvalitetna) voda jer voda znači život. I zato mi trebamo tebe.

Od tebe očekujemo:
• Organiziranje Offline i Online prodaje
• Upravljanje prodajnim procesima u B2B okruženju
• Planiranje i vođenje B2C prodaje
• Brigu o postojećim i otvaranje novih velikih kupaca
• Širenje mreže prodajnih partnera u Hrvatskoj i organiziranje mreže distributera na području jugo-istočne Europe
• Provođenje svih prodajnih aktivnosti te praćenje učinkovitosti tima i ostvarenje ciljeva
• Kreiranje posebnih/sezonskih ponuda za kupce
• Održavanje kontakta s postojećim i novim malim kupcima
Posebne pogodnosti:
• Stimulativna primanja i bonuse
• Ugodno radno okruženje
• Nova poslovna poznanstva
• Kontinuirano osobno i poslovno usavršavanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
• Samoinicijativna, organizirana i pozitivna osoba
• Razvijene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine
• Orijentiran si na rješenja
• Razvijene analitičke sposobnosti
• Proaktivnost u radu i ostvarenju ciljeva
• Poznavanje tržišnog poslovanja

Pošalji nam motivacijsko pismo i životopis na [email protected] najkasnije do 24.10.2016. Povratno ćemo Vam se javiti do 26.10.2016. i odabrane kandidate pozvati u naredni selekcijski krug.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine