Voditelj / Poslovođa prodavaonice (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.10.2020.

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo osobu za radno mjesto:

VODITELJ / POSLOVOĐA PRODAVAONICE (m/ž)

Lokacija: Zagreb, Shopping centar Point

OPIS POSLA:
  • Upravljanje radom prodavaonice te preuzimanje odgovornosti za cjelokupni rad prodavaonice
  • Organizacija svakodnevnog rada i zadataka, komunikacija i briga o kupcima
  • Upravljanje timom, nadzor i kontrola poslovnih procesa i rada zaposlenika
  • Obrada i evidencija poslovne dokumentacije
  • Prijem i kontrola robe
UVJETI:
  • SSS trgovačkog, komercijalnog ili ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno radno iskustvo
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Dinamičnost, fleksibilnost, proaktivnost i usmjerenost na potrebe kupaca
  • Izražena odgovornost i predanost poslu

ŠTO NUDIMO?

Poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita primanja, mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme te mogućnost napredovanja.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem donje 'Brze prijave' najkasnije do 26.10.2020.

Imate smisao za modu, iskustva u prodaji modnih artikala, odličnih ste prodajnih vještina i super se snalazite kada treba dati savjet?

Volite svakodnevne kontakte s ljudima te uživate u novim izazovima i iskustvima?

Volite raditi u timu, odgovorni te, samoinicijativni i spremni ste zavrnuti rukave?

ONDA JE OVA POZICIJA BAŠ ZA VAS!