Voditelj poslovnice (m/ž)

Mjesto rada:
Mall of Split, Split
Rok prijave:
10.06.2022.

HUMANIC poslovnica na novoj lokaciji u Splitu uređena je po najnovijim standardima te predstavlja našu najljepšu poslovnicu s kojom se posebno ponosimo. Kako bi lokacija nastavila s uspješnim radom, tražimo:

VODITELJ POSLOVNICE (M/Ž)

Lokacija: Mall of Split, Split

Opis posla:

  • poznavanje i osiguravanje kvalitetne prezentacije robe u poslovnici
  • analizu prodajnih rezultata i provođenje mjera za poboljšanje prodaje
  • motivaciju cijelog tima
  • planiranje i organiziranje radnog vremena zaposlenika
  • po potrebi, zaprimanje robe i usluživanje kupaca
  • izrada specifičnih izvještaja

Vrsta posla:

  • rad na određeno / neodređeno vrijeme
  • puno radno vrijeme

Od kandidata očekujemo:

  • minimalna stručna sprema: srednja škola, SSS
  • minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima
  • iskustvo u vođenju tima (prednost)
  • odgovornost, urednost, točnost u poslu
  • osnovno poznavanje rada na računalnu

Nudimo:

  • stabilna primanja i dodatak za prijevoz
  • bonuse za ostvarene prodajne ciljeve
  • uvodno školovanje
  • mogućnost napredovanja i razvoja
  • rad u ugodnom i timski nastrojenom okruženju
  • popust za zaposlenike

Postanite dio našeg tima!
Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'
ili na e-mail: [email protected]

www.humanic.net

Leder & Schuh d.o.o. • Jankomir 33 • 10000 Zagreb