Voditelj poslovnice (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
22.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sa 1.700 poslovnica, najmanje 11.000 proizvoda po poslovnici te 13.500 zaposlenih u trenutno šest zemalja Europe TEDi je jedan od vodećih trgovačkih lanaca na području trgovine na malo neprehrambenim proizvodima.

Od osnivanja poduzeća 2004. godine do danas bilježimo stalni gospodarski rast. TEDi vuče svoje korijene iz Dortmunda (SR Njemačka) te je svoje poslovanje proširio i izvan granica zemlje. Za hrvatsko tržište osnovano je 2017. godine poduzeće TEDi poslovanje d.o.o., koje je do danas uspješno otvorilo svojih devet poslovnica u gradovima Sisak, Vinkovci, Slavonski Brod, Kaštel Sućurac, Čakovec te po dvije poslovnice u gradovima Osijeku i Zagrebu. Ostali projekti su u fazi realizacije te ubrzo očekujemo otvorenje naših novih poslovnica i u drugim gradovima diljem Republike Hrvatske.

U lipnju ove godine otvaramo prvu TEDi poslovnicu na području Istre, uu gradu Umagu, a za koju tražimo:

Vaši zadaci:

• vođenje poslovnice prema uputama i konceptu društva
• izrada rasporeda radnog vremena, raspored korištenja godišnjeg odmora radnika
• edukacija novih suradnika
• prezentacija i slaganje robe
• odgovornost za blagajne i stanje u trezoru te obračun blagajne
• odgovornost za preuzimanje i izdavanje robe
• odgovornost za red i čistoću poslovnice
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• uspješno završena škola (SSS/ VŠS), prednost trgovina
• iskustvo u vođenju trgovine te sposobnost vođenja i motiviranja suradnika
• visoka motiviranost i predanost radu
• odlične organizacijske sposobnosti te siguran nastup
• sposobnost timskog rada te rada pod povećanim opsegom poslova
• pouzdanost, samostalnost, samoinicijativnost

Naša ponuda:
Kao dinamično poduzeće u ekspanziji nudimo Vam sigurno radno mjesto. Očekuju Vas zanimljivi i odgovorni zadaci uz adekvatna primanja.

Jeste li zainteresirani?

Svoju prijavu uz navođenje pozicije na koju se prijavljujete dostavite putem linka do 22.05.2018.g.

Veselimo se Vašoj prijavi!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola