Voditelj pogona - Plant Manager (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Euronewpack Alba d.o.o. je mlada i dinamična tvrtka koja djeluje u Hrvatskoj od 2017. godine. Sjedište tvrtke je u Rijeci, no proizvodni pogon i uredi u Labinu (Poduzetnička zona Vinež). Bavimo se izradom industrijske ambalaže od valovitog kartona i drugih materijala.

Vaše odgovornosti i zadaće bi bile:
• koordinira radom proizvodnje
• rješava probleme vezano uz rad ljudi zajedno sa odjelom ljudskih resursa
• priprema budžet
• izrađuje dnevne izvještaje
• priprema plana održavanja proizvodnih strojeva
• priprema plan održavanja proizvodnog pogona
• pronalazi dobavljače sirovina i ostalih materijala ili odabire iste na prijedlog
• suradnja sa domaćim i stranim kupcima
• referenca za Italiju u Hrvatskoj
• radi na kontinuiranom poboljšanju
• obavljanje svih operativnih i administrativnih aktivnosti u svom djelokrugu rada
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• sigurno i dugoročno radno mjesto te motivirajuće okruženje
• rad na projektima u suradnji s našim domaćim i inozemnim partnerima
• radni odnos na određeno vrijeme sa mogućnošću produžetka na neodređeno radno vrijeme
• priliku za profesionalni razvoj te mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
• službeni mobitel i laptop, automobil
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/ VSS tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
• poželjno managersko iskustvo
• visoka razina pismenosti i izražene komunikacijske vještine
• odlične prezentacijske vještine
• kreativno i strateško razmišljanje
• odlično znanje jednog stranog jezika u jeziku i pismu (talijanski ili engleski)
• aktivno korištenje MS Office paketa
• istaknute organizacijske vještine
• samoinicijativnost i proaktivnost
• spremnost na stalni razvoj, učenje i usavršavanje

Svoje životopise slati putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: +385 99 334 22 95
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, talijanski