Voditelj odjela nabave i isporuke (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne rezultate u upravljanju i kontroli kompleksnim procesima nabava i isporuka, osobito u području upravljanja, aktivnog sudjelovanja i kontroli cjelokupnog procesa pregovaranja i ugovaranja vanjske usluge, a pritom imate i strast i stručnost u svom području – napravite sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere i pridružite se jednom od vodećih regionalnih isporučitelja ICT usluga kao.

Voditelj odjela nabave i isporuke u Zagrebu

Temeljna zaduženja i odgovornosti su efikasno upravljanje Odjelom, procesima, aktivnostima i odgovornostima Odjela s posebnim naglaskom na upravljanje, sudjelovanje i kontrolu procesa pregovaranja i ugovaranja vanjske usluge za potrebe projekata i funkcioniranja Društva.

Osnovna zaduženja uključuju:
• upravljanje Odjelom i kontinuirana kontrola provedbe svih poslova i aktivnosti iz nadležnosti Odjela
o nabava, skladištenje i isporuka opreme za potrebe projekata
o koordinacija logističke podrške u nabavi i isporuci opreme za potrebe projekata
o izvješćivanje ključnih dionika u realizaciji projektnih nabava i isporuka opreme
o skladišno poslovanje
o dokumentiranje nabave i isporuke
o osiguranje zadovoljstva kupca u izvršenju isporuka opreme
o osiguranje profesionalne poslovne komunikacije sa svim ključnim dionicima (internim i vanjskim) u procesu nabave i isporuke
• upravljanje, sudjelovanje i kontrola procesa nabave opreme za projektne potrebe i za potrebe funkcioniranja tvrtke
• upravljanje, sudjelovanje i kontrola procesa pregovaranja i ugovaranja vanjske usluge za projektne potrebe i potrebe funkcioniranja tvrtke
• planira, upravlja i kontrolira realizaciju troškova Odjela
• upravlja, kontrolira, mjeri i unaprjeđuje efikasnost procesa i ljudskih potencijala Odjela
• planira razvoj ljudskih potencijala Odjela
• odgovara za funkcioniranje Odjela u svim segmentima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• menadžersko iskustvo i znanje u upravljanju procesima i ljudskim potencijalima
• vrhunske pregovaračke sposobnosti, komunikacijske i prezentacijske vještine
• sposobnosti timskog rada, analitički i proaktivni pristup rješavanju problema i konflikata
• sposobnost pravovremenog donošenja odgovarajućih menadžerskih odluka
• posvećenost, ustrajnost i usmjerenost ostvarenju rezultata
• potvrđeno iskustvo i znanje kroz ostvarene rezultate iz područja nabave i isporuke, pregovaranja i ugovaranja vanjske usluge
• informatička pismenost u korištenju suvremenih tehnologija i alata
• aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
• poznavanje drugog stranog jezika (poželjno)

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o rezultatima i uspješnosti poslovanja kojim upravljate), te mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog usavršavanja.
Vaš uspjeh je ograničen prvenstveno Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.
Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, rado ćemo vam pružiti priliku i povjerenje - pošaljite nam svoju prijavu najkasnije do 03.07.2017. godine.

Prijava putem linka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro