Voditelj nabave - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Gradac, Makarska rivijera
Rok prijave:
15.11.2018.

HOTEL LABINECA d.o.o
Jadranska 2, 21 330 GRADAC
[email protected]

Mjesto rada: Hotel Labineca, Gradac (Makarska rivijera)
Nudimo rad na određeno vrijeme (trajanje pripravništva 9 mjeseci) u All inclusive hotelskom buffet restoranu kapaciteta 600 gostiju.
Broj traženih radnika: jedan izvršitelj
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Putni trošak: pokrivamo u cijelosti

VODITELJ NABAVE - PRIPRAVNIK (m/ž)

Opis posla:
  • Izrađuje planove nabave
  • Sklapa ugovore o nabavi robe
  • Prikuplja informacije o stanju na tržištu, dostupnosti proizvoda i trendovima.
  • Priprema zahtjeve za nabavom nakon što dobije ponude za tražene artikle (kojih nema na skladištu)
  • Preporučuje proizvode koje treba iskušati, promatrati ili ispitati.
  • Kontaktira s dobavljačima kako bi pribavio informacije o proizvodima i uslugama, npr. cijenu, dostupnost i rok isporuke
  • Priprema redovna izvješća za poslovodstvo u vezi s nabavom
  • Provjerava odgovaraju li računi za isporučenu robu narudžbenici i ugovorenim uvjetima
  • Provjerava kvalitetu isporučene robe
  • Provjerava bonitete dobavljača
  • Priprema narudžbe prema specifikacijama i ažurno vodi kontrolni popis narudžbi
  • Organizira dostavu robe
  • Vodi evidencije o sklopljenim i realiziranim ugovorima kod nabave roba
  • Izvješćuje nadređene o stanju cijena, promjenama na tržištu, teškoćama pri nabavi robe, novim proizvodima na tržištu
  • Obavlja i druge poslove iz svoje nadležnosti, i prema nalogu direktora hotela i Uprave društva
Uvjeti:
  • Potrebno obrazovanje: SSS/VSS, ekonomskog usmjerenja
  • Na natječaj se mogu prijaviti:
    • Nezaposlene osobe bez staža osiguranja prijavljene u evidenciju nezaposlenih
    • Nezaposlene osobe bez staža osiguranja na poslovima u svojoj obrazovnoj razini koje nisu bile zaposlene s redovnom plaćom tijekom prethodnih 6 mjeseci prijavljene u evidenciju nezaposleni
Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2)
  • Otvorenost novim idejama i pristupima
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Profesionalnost i sklonost timskom radu
  • Motivirana, odgovorna i komunikativna osoba

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na navedeni e-mail.
Prijava za posao treba sadržavati životopis,
potvrdu o nekažnjavanju, potvrdu HZMO o radnom stažu i kontakt podatke.
Kandidati koji uđu u uži krug bit će pravovremeno obavješteni.