Voditelj logistike u proizvodnji (m/ž)

22 dana
Poslodavac:
Wollsdorf Components d.o.o. Wollsdorf Components d.o.o.
Kategorija:
Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
17.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis poslova:
- suradnja sa proizvodnjom od organiziranja i planiranja proizvodnje i otpreme robe.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Varaždinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- SSS, VŠS; VSS , prednost je tehničko tehnološki smjer
- minimalno 3 godina iskustva u logistici proizvodnje (ne u špediciji),po mogućnosti iskustvo u auto industriji
- poznavanje rada u MS Office programima, poželjno je znanje u SAP programu
- minimalno 3 godina iskustva u vođenju logistike
- iskustvo u planiranju proizvodnje
- znanje njemačkog jezika ili engleskog jezika

Nudimo :
- stručnu obuku i stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja u karijeri
- rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
- rad u međunarodnom okruženju
- stimulativna primanja
- mogućnost organiziranog prijevoza

Svoju molbu, molimo vas da pošaljete na: office.hr@wollsdorf.com. Molbe i CV primaju se isključivo na dva jezika (hrvatski i njemački / hrvatski i engleski)

Za sve dodatne informacije obratite se na:
Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Tel 042 632 500 e-mail: office.hr@wollsdorf.com
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Wollsdorf Components d.o.o.
Adresa:Dr. F. Tuđmana 17, 42203 Poduzetnička zona Jalžabet

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare