Voditelj ljudskih resursa (m/f)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
06.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas smo jedni od lidera u poslovima, inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme Mitsubishi Electric, Gree, Azuri, Thermoscreens, Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems i Olimpia Splendid.

Dobitnici smo priznanja „Zlatna Bilanca 2017.“ za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije kao i priznanja “Zlatna kuna” za najuspješniju srednju tvrtku Splitsko-dalmatinske županije u 2019. godini. Također smo kontinuirani dobitnici nagrade bonitetne izvrsnosti AAA od 2014-2018. godine te 2020. godine i 2021. godine.

11. siječnja 2022. godine većinski vlasnik tvrtke Deltron d.o.o. i tvrtke Deltron d.o.o. Sarajevo postaje europski distributer klimatizacijskih uređaja i rashladne opreme, švedska tvrtka Beijer Ref. Beijer Ref predstavlja jaku svjetsku grupaciju sa 4.100 zaposlenika i poslovanjem u 38 država diljem svijeta. Deltron je ovim potezom ojačao svoju poziciju na tržištu Hrvatske te Bosne i Hercegovine.

Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 120 stručnih i motiviranih djelatnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.

Bitno nam je što naši zaposlenici imaju za reći i uvijek s velikim entuzijazmom rado saslušamo svaku novu ideju. Svjesni smo da je upravo razmjena ideja, metoda rada i znanja jedini način da Deltron ide naprijed, stoga tome pridajemo veliku važnost.

Cijeli tim u Deltronu krase sklonost pomaganju kolegama, pedantnost, pouzdanost, organiziranost, učinkovitost i spremnost na usavršavanje te savladavanje izazova. Pošteni smo, radimo predano i puno, ali isto tako znamo kada je vrijeme za zabavu i opuštanje! Mladi smo i profesionalni te se konstantno širimo na tržištu i sada tražimo tebe kako bismo osnažili naš poslovni tim. Nudimo ti mjesto gdje ćeš imati stabilna primanja, gdje ćeš se stalno moći razvijati, ali možda i ono najvažnije, gdje ćeš svaki dan sa zadovoljstvom doći na posao. Ako se možeš zamisliti u našoj priči, u nastavku oglasa možeš vidjeti neke detalje o radnom mjestu!

• strateško upravljanje ljudskim resursima (definicija strategije upravljanja ljudskim resursima koja osigurava provođenje definiranih poslovnih ciljeva kompanije, planiranje aktivnosti, analiza poslova, sistematizacija radnih mjesta, definiranje kompetencija, postavljanje targeta, mjerenje uspješnosti postizanja targeta, kontinuirano savjetovanje managementa),
• planiranje zapošljavanja djelatnika kao i upravljanje selekcijskim procesom zapošljavanja u svrhu osiguranja potrebnih kapaciteta za ispunjenje ciljeva poduzeća (razgovori za posao, testiranje, koordinacija privremene radne snage, studenata i učenika)
• suradnja s nadležnim službama za zapošljavanje i posrednicima za regrutaciju kadrova
• edukacija i razvoj karijere (definiranje sustava identifikacije edukacijskih potreba, podrška i sudjelovanje u izradi plana obrazovanja, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija, vođenje i razvoj karijere zaposlenika, itd.),
• identificiranje zaposlenih s visokim potencijalom i učinkom u cilju njihovog daljnjeg razvoja unutar poduzeća, poticanje izvrsnosti, isticanje zasluga i uspjeha zaposlenika
• pružanje podrške u procesu upravljanja učinkom zaposlenih
• motiviranje i nagrađivanje (planiranje troškova, analiza sustava nagrađivanja, praćenje i analiza plaća, uvođenje sustava mjerenja radnog učinka i primjerenih sustava nagrađivanja, itd.),
• uspostavljanje i održavanje pozitivne klime, unutar poduzeća u cilju unapređenja produktivnosti i motivacije zaposlenih (ispitivanje stavova, radnih odnosa, publikacije, usklađivanje s radnim zakonima, disciplina)
• organiziranje aktivnosti vezane za prilagodbu i orijentaciju novozaposlenih
• koordiniranje kompletnom dokumentacijom unutar odjela ljudskih potencijala
• koordiniranje opće kadrovske administracije
• vođenje i ažuriranje baze kandidata i ostalih potrebnih evidencija
• primjenjivanje zakonske regulative unutar domene odjela ljudskih potencijala
• kontroling troškova rada (sudjelovanje u izradi poslovnog plana i budžeta, redovito praćenje ostvarenja i izvještavanje)
• izgradnja branda poduzeća te provođenje aktivnosti employer brandinga
• savjetodavna podrška voditeljima odjela u svim HR aktivnostima
• praćenje radne uspješnosti (koordinacija procesa, osiguranje protokola informacija, administracija procesa, edukacija sudionika u procesu, analiza efikasnosti i isplativosti kriterija)

Vrsta posla: Stalni radni odnos

Županija: Splitsko- dalmatinska županija
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• odličnu atmosferu na poslu, dobre odnose, timski duh i kohezivnost timova
• dinamičnu i izazovnu radnu okolinu - s nama nikad nije dosadno
• mogućnost učenja, doeduciranja i napredovanja
• mogućnost promjene odjela unutar firme i educiranje za te svrhe
• nagrade za poslovne uspjehe, postignuća i trud
• dodatno zdravstveno osiguranje
• plaćen vrtić za djecu naših zaposlenika
• klizno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS/VŠS – psihologija ili društveni smjer
• barem 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu (Excel, Microsoft Office)
• vozačka dozvola "B" kategorije
• služenje engleskim jezikom u govoru i pismu

Posebno cijenimo:
• razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
• visoku dozu entuzijazma, proaktivnost i fleksibilnost
• želju za stjecanjem novih znanja i iskustva te njihovu kreativna primjena
• sposobnost istodobnog rada na više projekata u zadanim rokovima
• sklonost timskom radu i razvijanju dobrih odnosa sa suradnicima

*Ukoliko se želite pobliže predstaviti, pošaljite nam kratko motivacijsko pismo uz prijavu! :)

Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro