Voditelj ljudskih resursa i općih poslova (m/ž)

Mjesto rada:
Valentinovo (Pregrada)
Rok prijave:
27.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Alati Stuhne d.o.o. je poduzeće osnovano 1986. godine, a specijalizirano za proizvodnju alata za staklarsku industriju. Naše znanje i iskustvo, fleksibilnost i želja za stalnim unapređenjem procesa, omogućuju nam da proizvodimo proizvode koji odgovaraju najvišim standardima kvalitete. Ovim putem pozivamo sve odgovorne, entuzijastične, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane kandidate koje rad u perspektivnoj tvrtki smatraju izazovom i prilikom za daljnjim kvalitetnim razvojem svoje karijere da nam se pridruže radnom mjestu:

VODITELJ LJUDSKIH RESURSA I OPĆIH POSLOVA (M/Ž) – 1 izvršitelj
mjesto rada: Valentinovo (Pregrada)

Zadaci i odgovornosti:

• Implementacija strategije upravljanja ljudskim resursima unutar poduzeća.
• Vođenje procesa selekcije i zapošljavanja novih djelatnika, te uvođenje istih u posao
• Potpora svim odjelima i voditeljima u smislu upravljanja ljudskim potencijalima
• Vođenje evaluacije rada i razvoja djelatnika, te provođenje periodičkih razvojnih razgovora s djelatnicima
• Ispitivanje zadovoljstva djelatnika, analiza rezultata, te predlaganja konkretnih akcija u svrhu povećanja zadovoljstva djelatnika
• Planiranje edukacija djelatnika i uvođenja novih djelatnika u posao
• Godišnje budžetiranje troškova unutar svojeg djelokruga rada
• Izrada mjesečnih izvještaja za Upravu iz svoje domene rada
• Kontrola i nadzor nad vođenjem i ažuriranjem dokumentacije djelatnika sukladno radno - pravnom okviru, a po potrebi provedba istog
• Kontrola i nadzor nad administriranjem prijava/odjava djelatnika na mirovinsko i zdravstveno osiguranje, a po potrebi i provedba istog
• Ostali zadaci po nalogu direktno nadređenih
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• Rad u mladom i dinamičnom timu
• Izazovan posao orijentiran na ljude i njihov razvoj
• Potporu i uvođenje u posao
• Priliku za osobni rast i razvoj
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• VSS, VŠS društvenog usmjerenja (ekonomija, psihologija, sociologija)
• Relevantno radno iskustvo u upravljanju ljudskim resursima – minimalno 3 godine
• Usmjerenost i senzibilitet za ljudsku prirodu, te mogućnost iznalaženja win – win rješenja
• Integritet i osobno poštenje
• Volja i želja za rad, inicijativa, proaktivan pristup poslu i sposobnost rješavanja problema
• Aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
• Napredno korištenje računala MS Office paketa, posebno excel i powerpoint
• Vozačka dozvola B kategorije

Ugovor se sklapa na određeno vrijeme, radi zamjene za porodiljni dopust u trajanju od 2 godine, nakon čega će se daljnja mogućnost suradnje razmotriti, ovisno o mogućnostima i prilikama u poduzeću u datom trenutku.

Svoje prijave sa životopisom i zamolbom za navedenu poziciju pošaljite najkasnije do 28.02.2020. godine putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine