Voditelj ključnih kupaca / Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Veliko Trgovišće
Rok prijave:
06.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvornica tekstila Trgovišće d.o.o. sinonim je kvalitetnog stolnog rublja i posteljine. Naši proizvodi su sastavni dio ambijenata vrhunskih hotela i restorana u cijelom svijetu. Više od 95 godina tradicije temeljimo na vlastitom premium proizvodu, kvaliteti i dizajnu te vrhunskoj usluzi koju pružamo klijentima u najkraćim rokovima. Globalno smo orijentirani te 70 posto prihoda ostvarujemo od izvoza, a naši klijenti su najluksuzniji hoteli, restorani, praonice rublja i trgovci na domaćem i na tržištima cijele EU, Ujedinjenog Kraljevstava i Sjeverne Amerike.

U sklopu daljnjeg širenja tima, trenutno oglašavamo posao za:

Voditelj ključnih kupaca / Prodajni predstavnik (m/ž).

Opis posla:

- otvaranje novih izvoznih tržišta i uspostava kontakta s potencijalnim novim kupcima
- izrada analiza tržišta te prezentacija proizvoda i tvrtke na novim tržištima
- unapređenje odnosa s postojećim klijentima, komunikacija mailom, telefonom i posjeti
- nastupi na ključnim domaćim i inozemnim stručnim sajmovima i konferencijama
- izrada svih potrebnih logističkih i administrativnih dokumenata u sklopu svakodnevnog poslovanja
- svakodnevni kontakt s prodajnim, proizvodnim, marketinškim i administrativnim odjelima
- ostali zadaci s ciljem poboljšanja poslovanja u odjelu prodaje.
Posebne pogodnosti:
- dinamično okruženje i rad s međunarodnim klijentima
- stalni radni odnos s mogućnosti kontinuiranih edukacija
- motivirajući sustav nagrađivanja za ostvarene rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS
- minimalno tri godine iskustva u poslovima prodaje
- prednost kandidatima s međunarodnim iskustvom u prodaji
- izvrsno poznavanje poslovnog engleskog jezika je neophodno
- poznavanje dodatnih jezika je prednost s naglaskom na njemački i talijanski
- izvrsno poznavanje rada s Excel tablicama, izračunima troškova, marži i prodajnih cijena
- samoinicijativnost u radu, prodajne i komunikacijske vještina
- redovita putovanja do EU destinacija

Što očekujemo od kandidata:
- dinamičnu i komunikativnu osobu koja je fokusirana na ostvarivanje rezultata
- brzinu i preciznost u provođenju operativnih zadataka sukladno postavljenim ciljevima
- pismenost i izvrsne verbalne vještine
- aktivan pristup na tržištu i u prodajnom timu
- prezentacijske vještine

Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenom oglasu, te želite nastaviti karijeru u poticajnoj i profesionalnoj okolini, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku najkasnije do 06.04.2019. putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine