Voditelj/ica tima za računovodstvo (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
25.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od kandidata očekujemo:
- planiranje, organiziranje, vođenje i kontrolu svih poslovnih aktivnosti odjela računovodstva
- vođenje poslovnih knjiga, obračun plaća, izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih Zakonom propisanih izvješća, izrada završnog obračuna
nadzor nad vođenjem salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URA i IRA)
- razvoj i provedbu računovodstvenih procedura
praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- nadzor materijalnog knjigovodstva te usklada sa financijskim knjigovodstvom
- interno izvještavanje
- provedbu nadzora usklađenosti s računovodstvenim načelima i procedurama društva
- poslovno planiranje
- provođenje strateškog i operativnog kontrolinga
- upravljanje rizicima u poslovanju
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus) sukladna ostvarenim rezultatima
- ostale beneficije (laptop, mobitel)
- mogućnost stručnog usavršavanja
- mogućnost stalnog radnog odnosa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- VŠS ili VSS (prednost smjer računovodstvo)
- radno iskustvo: minimalno 3 godina na istim/sličnim poslovima
- praktično iskustvo u računovodstvu, financijama i kontrolingu
- komunikativnost, sklonost timskom radu, odgovornost, predanost i točnost
- poznavanje i razumijevanje poreznih propisa RH
- sposobnost samostalnog rješavanja problema
- vještine: odlično poznavanje rada na računalu (MS Office napredni korisnik
- upravljanje ljudima, dijeljenje znanja, donošenje odluka, proaktivnost, organiziranost, orijentiranost na rezultat

Prednost, nije uvjet:
- poznavanje programa Pantheon

Prijave (motivacijsko pismo i životopis) šaljite na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine