Voditelj/ica specijalizirane radionice za pneumatiku-kočnice  HZZ OGLAS

TEHNIČKI SERVISI ŽELJEZNIČKIH VOZILA d.o.o. za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Strojarska cesta 13, Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: • organizira i nadzire proces rada specijalizirane radionice (radionice za održavanje, mobilnih timova) • svakodnevno koordinira radove za povećanje raspoloživosti vozila • koordinira organizaciju pregleda i popravaka i odgovoran je za provedbu zakonskih odredbi, pravilnika, zakona koji se odnose na sigurnost, održavanje i promet željezničkih vozila i uputa HŽ o tehničkoj ispravnosti vozila koja se upućuju iz radionica u promet, • koordinira provedbu planova poslovanja i izvješća po planovima poslovanja u dijelu naturalnih pokazatelja održavanja • koordinira rad na izradi mjesečnih i godišnjih planova popravaka i održavanja željezničkih vozila • koordinira ustrojavanje proizvodnje sukladno ciljevima poslovne politike, donesenim planovima poslovanja te po nalozima Uprave • koordinira kod donošenja mjera za poboljšanje kakvoće održavanja vozila i usluga servisa, • donosi rješenja koja pridonose boljoj ustrojbi proizvodnje i učinkovitijemu poslovanju • skrbi o troškovima poslovanja centara te predlaže rješenja, • nadzire primjenu zakonskih propisa i internih akata, poglavito primjenu mjera zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša i odgovoran je za provedbu zakonskih odredbi o zaštiti na radu, zaštiti okoliša, zaštiti od požara i ostalih mjera zaštite imovine, • surađuje i usklađuje poslove s drugim organizacijskim jedinicama HŽ-a radi što učinkovitijeg ostvarenja planiranih zadataka, • koordinira obavljanje stručnih poslova u centrima održavanja i tehničkom nadgradnjom kako po pitanju rješavanja problema na vozilima tako i po pitanju provođenja aktivnosti na tekućem i investicijskom održavanju objekata i opreme • koordinira rad s pripremom rada i poslovnim područjima Nabava i upravljanje imovinom pravovremenim informiranjem o potrebnom nedostajućem materijalu za pravovremeno i kvalitetno održavanje vučnih vozila • koordinira rad na izradi plana potreba investicija Uvjeti: • potreban je ispit za kočnice • poznavanje MS Office, ERP, B kategorija • tehnička struka Kandidat/kinja je dužan/na uz prijavu priložiti životopis, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja, potvrdu ili ispis podataka o radnom odnosu iz HZMO Poslodavac nudi: sigurna i redovita primanja na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci, dodatak na fiksni dio plaće, osiguranje od nezgode 0-24 sata, plaćene troškove prijevoza
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133741355
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.