Voditelj/ica smjene

Mjesto rada:
Zagreb, Trg Bana Josipa Jelačića
Rok prijave:
15.11.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kako bi zadovoljili naše visoke standarde koji će iznad svega odgovarati zahtjevima domaćih i međunarodnih gostiju, u potrazi smo za najboljim zaposlenicima koji imaju izvanrednu predanost, dinamičnost, fleksibilnost, izdržljivost i timski rad na radnim mjestima:

Mjesto obavljanja posla: Zagreb - GRADSKA KAVANA (Trg Bana Josipa Jelačića)

Voditelj smjene (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
• SSS/VŠS (zvanje: ugostiteljstvo)
• najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• odlicno poznavanje novih trendova u ugostiteljstvu
• odlicno poznavanje engleskog i njemačkog jezika
• odgovorna, motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla

Od kandidata očekujemo: ljubaznost, visoku profesionalnu uslužnost prema gostima, odgovornost u radu, spremnost na smjenski rad, motiviranost i želju za učenjem.

Prijave primamo poštom:

AutoZubak d.o.o.
Odjel kadrovskih poslova
„Natječaj za posao – Konobar/ica“
Ljudevita Posavskog 7a, 10360 Sesvete

ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
pet godina