Voditelj/ica smjene na recepciji

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
06.02.2023.
Plaća:
od 1 062 € do 1 195 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
MJESTO RADA:
D-Elegant Lapad Dubrovnik, Vatroslava Lisinskog 15B, 20000 Dubrovnik

ODGOVORNOSTI:
- upravljanje svim operacijama recepcije koje uključuju pružanje usluge gostima i registraciju (check-in / check-out), inventar i dostupnost soba, kvalitetu pružanja usluge
- praćenje zadovoljstva gostiju, praćenje i procjenjivanje kvalitete usluge, prepoznavanje problema te u skladu s tim traženje rješenja za poboljšanja
- komunikacija s gostima, rješavanje pritužbi i zahtjeva gostiju
praćenje i razvoj članova tima pružajući nadzor, planiranje, provođenje evaluacija i savjetovanja
- izrada izvještaja i izvještavanje o stanju rezervacija i popunjenosti objekta
- koordinacija operativnih radnji sa drugim odjelima
- aktivna prodaja svih hotelskih sadržaja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- SSS, prednost visoka ili viša stručna sprema hotelijersko-turističkog smjera
- minimalno 1 godina radnog iskustva rada na recepciji hotela
- odlično poznavanje rada na računalu
- vještine upravljanja timom, izražene organizacijske vještine
- sposobnost rada pod pritiskom, posjedovanje prodajnih vještina
- jezici: Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina