Voditelj/ica službe školovanja i razvoja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PEVEX maloprodaja neprehrambene robe dioničko društvo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://karijere.pevex.hr/jobs/voditelj-sluzbe-skolovanja-i-razvoja-mz-vJI
Ostale informacije:
Opis posla: -minimalno pet godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima -poželjna razina obrazovanja VSS -iskustvo u razvoju i implementaciji sustava praćenja radne uspješnosti -iskustvo u planiranju, kreiranju i organizaciji razvojno-edukacijskih programa i programa stručnog usavršavanja -razvijene rukovoditeljske vještine -odlične komunikacijske i organizacijske vještine -rad u dinamičnom okruženju -vozačka dozvola B kategorije Uvjeti: -odgovornost za unapređenje postojećih i uvođenje novih poslovnih procesa -koordinacija i komunikacija s internim trenerima i vanjskim izvođačima edukacijskih programa -izrada plana aktivnosti na temelju analize provedenih edukacijskih programa -kontinuirano praćenje postojećih edukacijskih programa i predlaganje novih sukladno potrebama Poslodavca -nadzor i koordinacija mentorskog sustava i sustava uvođenja u posao unutar organizacije -rukovođenje timom Više o pogodnostima pogledajte na: https://karijere.pevex.hr/ Prijava putem linka za prijavu do 03.10.2022.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126763417
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.