Voditelj/ica projekta u remontu  HZZ OGLAS

ISKRA brodogradilište 1 društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju i popravak brodova
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
09.06.2023.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
opis poslova:
Komercijalno prati tržište neposrednim kontaktima sa klijentima (telefonom, poštom, posjetama), preko agenata, specijaliziranih aktivnosti ( izložbe, sastanci, prezentacije, delegacije ) u svrhu pridobivanja upita.
Zaprima upit i daje naloge te smjernice za detaljnu razradu
Odlazi na službeno putovanje u svrhu definiranja/razjašnjenja radova na objektima, osiguranju dodatnih informacija i potrebnih nacrta sa objekata (brodova).
Provjerava mogućnosti brodogradilišta za sigurno ispunjenje zahtjeva klijenta u pogledu rokova i kvalitete radova
Sa predstavnikom klijenta usuglašava ugovornu specifikaciju, tj. opseg radova.
Izrađuje kalkulaciju radova i usluga u suradnji s tehnolozima radionica te izrađuje ponudu za klijenta
S nadležnim rukovoditeljem odjela sudjeluje u pregovorima i ugovaranju radova
Sudjeluje u tehničkim procesima usuglašavanja zahtjeva klijenta s klasifikacijskim društvima, nadležnim ustanovama, dobavljačima i ostalim učesnicima na projektu.
Koordinira pripremu specifikacija materijala, uređaja i opreme u suradnji s klijentima i tehničko-tehnološkom pripremom, a temeljem tehničke dokumentacije.
Evaluira prikupljene ponude materijala, opreme i usluga potrebne za izradu ponude
Vodi i koordinira radove na projektu, koordinira aktivnosti među strukama kao i one izvršene od strane podizvođača ( kooperanta ) u cilju postizanja kvalitete i zadanih rokova
Prati tijek izvršenja radova u svrhu evidencije i praćenja troškova, ugovaranja defektacijskih i dopunskih radova
Koordinira pribavljanje odobrene dokumentacije od naručitelja, klasifikacijskih društava i ostalih institucija
Odgovoran je za sve promjene komercijalnih uvjeta tijekom izvršenja radova, te za pripremu svih računa za izvršene radove.
Odgovoran je za ukupnu tehničko- komercijalnu uspješnost projekta
Kandidati koji imaju Iskustva na istim ili sličnim poslovima će imati prednost.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133657359
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje