Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/ica programa predškole

- dana
Poslodavac:
Osnovna škola Mače
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Mače
Rok prijave:
18.09.2019.
Mjesto rada:MAČE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Osnovna škola Mače
Kontakt:pismena zamolba: na adresu navedenu u tekstu NATJEČAJA
Ostale informacije:

Opis poslova: izvođenje programa predškole Osnovna škola Mače raspisuje: N A T J E Č A J za sljedeće radno mjesto voditelj/voditeljica programa predškole 1 izvršitelj, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno) na određeno vrijeme od 01. listopada 2019. do 31. svibnja 2020. Mjesto rada: Mače i Peršaves Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis domovnicu (preslika) diplomu (preslika) uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci) elektronički zapis o radno-pravnom statusu (HZMO) Kandidati su dužni ispunjavati uvjete prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine 10/97., 107/07. i 94/13). Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Radni odnos u dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju. Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Testiranje kandidata: Sukladno Pravilniku o načinu i postupku kojim se svim kandidatima za zapošljavanje osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima, te vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj u Osnovnoj školi Mače za kandidate na natječaju obvezno je testiranje. Pravni izvori te sadržaj i način testiranja za pripremu kandidata/kinja za testiranje bit će objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Mače istovremeno s objavom natječaja: http://www.os-mace.com/index.php/natjecaji. Vrijeme i mjesto održavanja testiranja te rok za objavu vremena i mjesta testiranja bit će objavljeni na web stranici Škole na poveznici: http://www.os-mace.com/index.php/natjecaji najmanje pet dana prije dana određenog za testiranje). Rezultati natječaja bit će objavljeni u roku od 15 dana od dana davanja suglasnosti školskog odbora ravnatelju za zapošljavanje odabranog kandidata. Rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici Škole na poveznici: http://www.os-mace.com/index.php/natjecaji. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Rok za podnošenje ponuda s potrebnom dokumentacijom je 8 dana od dana objave, odnosno zaključno do 18. rujna 2019. na adresu: Osnovna škola Mače, Mače 32, 49251 Mače.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102865462

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare