Voditelj/ica prodaje call centra  HZZ OGLAS

PROFECTUS PROMOTION društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA GRADA VUKOVARA 274(UZ DOGOVOREN RAZGOVOR)
mobitel: 095 5150931
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Profectus Promotion d.o.o. je tvrtka osnovana 2013. godine. Kao partner Hrvatskog Telekoma – vodeće telekomunikacijske tvrtke u Hrvatskoj - specijalizirani za usluge direktne prodaje proizvoda i usluga, unapređenje prodaje i direktnog marketinga.
Opis posla: •odgovornost za svakodnevne aktivnosti i rad Call centra •odgovornost za učinkovito funkcioniranje odjela pridržavajući se svih važećih načela rada tvrtke i definiranih procedura •koordinacija, organizacija i upravljanje svim procesima rada Call centra •održavanje i upravljanje bazama podataka •uspostavljanje, održavanje i unapređivanje poslovnih odnosa i procesa •priprema i prezentiranje potrebnih izvješća •vođenje zaposlenika, organiziranje rada te unapređivanje produktivnosti zaposlenika •motiviranje, mentorstvo i održavanje edukacija za zaposlenike •rješavanje eventualnih problema unutar odjela •osiguranje visoku razinu zadovoljstva potencijalnih kupaca
Uvjeti: •SSS/VŠS/VSS ekonomskog/tehničkog smjera •minimalno 3 godine rukovodećeg iskustva s timom do 20 djelatnika •prednost iskustvo u telefonskoj prodaji (prednost prodaja u telekomunikacijama) •informatička pismenost, poznavanje rada na računalu i MS Office paketa •izražene komunikacijske i odlične organizacijske vještine •samostalnost u radu i orijentiranost na timski rad •sposobnost motiviranja suradnika i pružanja uzora suradnicima •analitičnost, odgovornost, savjesnost, proaktivnost, dinamičnost •spremnost na rad i učenje
Poslodavac nudi: •rad na neodređeno vrijeme nakon isteka probnog roka •redovita fiksna primanja •atraktivne bonuse na plaću u skladu s ostvarenim rezultatima •poticajnu, dinamičnu i ugodnu radna atmosfera •početak rada: odmah •mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja uz kontinuirane edukacije •radno vrijeme (08:30h - 16:30h) •neradne vikende i blagdane
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129487373
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje