Voditelj/ica održavanja, zaštite na radu i zaštitu od požara  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PALMA d.o.o. za proizvodnju pogrebnih potrepština
Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
13.06.2022.

Mjesto rada:
JASTREBARSKO, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: DONJA REKA 24, JASTREBARSKO
najava na telefon: 01 6284695
mobitel: 091 5531209
pisana zamolba: DONJA REKA 24, 10450 JASTREBARSKO
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - organizira rad službe održavanja i kontrolira njihovo izvršenje, vodi brigu o nabavi rezervnih dijelova i o izvršenim uslugama od strane vanjskih dobavljača - organizira rad kotlovskog postrojenja, kompresora i čuvarskih službi - vodi brigu o održavanju transportnih vozila - provodi osposobljavanje radnika za rad na siguran način - vodi brigu o ispravnosti strojeva i opreme - vodi brigu o protupožarnoj preventivi - radi sve ostale poslove prema nalogu direktora poduzeća Potrebne kvalifikacije: 1. VSS strojarskog smjera - inženjer strojarstva 2. Mora posjedovati - uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika (Pravilnik o poslovima s posebnim uvjetima rada NN 5/84 čl. 3. toč. 1,4,17,19 i 24) - uvjerenje o sposobnosti za utvrđivanje alkoholiziranosti radnika na radu - položen stručni ispit za zaštitu na radu - položen ispit za stručnjaka za zaštitu od požara
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123389784
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.