Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike access
excel
word
internet
powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: info@ti-si-sunce.hr
Ostale informacije:
Opis posla: usklađuje i obavlja poslove marketinga i medijske kampanje i s njima povezane djelatnosti, priprema i vodi cijelu marketinšku djelatnost (priprema strategije marketinga, istraživanje tržišta, razvoj usluga, politika cijena, prodaja, reklama, promocija, odnosi s javnošću itd.) u skladu s projektima i cijelom aktivnošću i potrebama Udruge. • Razvijanje strategije marketinga i medijskih kampanja u suradnji s Upravnim odborom, Voditeljem ureda i Voditeljem strateškog razvoja u razvoju usluga i istraživanju tržišta • Izrađivanje projekcije potražnje usluga Udruge • Istražuje (identificira, opisuje) potencijalne korisnike po programima, projektima i aktivnostima koje se razvijaju u sklopu gospodarske djelatnosti•Predlaže i vodi politiku cijena usluga • U suradnji s Upravom, financijama i Voditeljem ureda te ostalim rukovoditeljima, prati sve tržišne pokazatelje koji upućuju na potrebu za novim uslugama • Promovira usluge Udruge kako bi privukle potencijalne korisnike i upravljanje poslovima prodaje • Vodi medijske kampanje po pojedinim projektima vodeći brigu o zadovoljavanju kriterija vidljivosti koje zahtjevaju donatori (ESF; EU fondovi; Ministartva, Gradovi, zaklade i dr.) • Radi na razvoju web sadržaja i vodi web stranicu u suradni s Voditeljem ureda, Voditeljima projekta, Voditeljem strateškog razvoja i Upravom • Upravlja društvenim mrežama i kanalima i komunicira s korisnicima • Kreira sadržaj za službene Facebook stranice i YouTube kanale • Kreira sadržaj i upravlja istim za službeni Instagram i Twiter profil • Provodi i sudjeluje u provedbi marketinških kampanja • Izrađuje bannere i ostali vizualni sadržaja za web i društvenim mrežama • Uređivanje i slanje newslettera • Izrađivanje i i ažuriranje prodajnih prezentacija • Osmišljavanje letaka, brošura i drugih marketinških materijala • Prema potrebi suradnja s agencijama i vanjskim dizajnerima. Očekivanja: • Komunikacijske vještine • Analitičnost, organiziranost, pedantnost i točnost • Odgovornost • Sklonost timskom radu • Poznavanje medijskih trendova • Odlično poznavanje engleskog jezika • Visokorazvijene komunikacijske i organizacijske vještine, profesionalnost i odgovornost • Visoka razina pisane i usmene poslovne korespondencije na hrvatskom i engleskom jeziku • Savjesnost, preciznost, pedantnost i urednost u izvršavanju zadataka • Visoka sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima • Proaktivan i odgovoran pristup vlastitim područjima odgovornosti • Ugodnost i profesionalan pristup prema kolegama, korisnicima, partnerima i dr. • Učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema • Fleksibilnost
Potrebno iskustvo u usklađivanju i obavljanju poslova marketinga i medijske kampanje i s njima povezane djelatnosti, u pripremi i vođenju cijele marketinške djelatnosti (priprema strategije marketinga, istraživanje tržišta, razvoj usluga, politika cijena, prodaja, reklama, promocija, odnosi s javnošću itd.) u skladu s projektima i cijelom aktivnošću i potrebama Udruge. Prednost će imati osobe koje imaju iskustvo rada u udrugama. Ostala potrebna informatička znanja: napredno služenje društvenim mrežama, CMS sistemom, Wordpressom, WooCommerce-om, poželjno služenje Adobe paketom i alatima za uređivanje fotografija.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123610774
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje