Voditelj/ica marketinga  HZZ OGLAS

ANCONA GRUPA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i inženjering
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.12.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: [email protected]
Ostale informacije:
Mjesto rada: Zagreb
Opis posla: ◦Koordinacija svih komunikacijskih aktivnosti i poslova vezanih za odnose s javnošću/dnevno ◦Izrada strategije za komunikaciju na društvenim mrežama (Facebook, LinkedIN, Instagram, Pinterest Youtube)/godišnje, polugodišnje, kvartalno, mjesečno ◦Oblikovanje ukupnog ugleda organizacije i pojedinog brenda/mjesečno ◦Koordinacija komunikacijskih projekata i programa/dnevno ◦Svakodnevno praćenje medija, komunikacija sa predstavnicima istih te analiza sadržaja i izrada internog Presscut-a/dnevno ◦Priprema i provedba PR kampanja – offline i online/tjedno ◦Sudjelovanje u organizaciji javnih događanja, konferencija za medije i ostalih važnih događaja za klijente/polugodišnje ◦Izrada svih potrebnih komunikacijskih materijala za klijenta (priprema govora, analiza i briefova, case studyja, intervjua, izjava, priopćenja, demantija i ostalih pisanih materijala)/tjedno ◦Oglašavanje na društvenim mrežama/tjedno ◦Izrada izvještaja o uspješnosti strategije i kampanja na društvenim mrežama/mjesečno ◦Strateško savjetovanje/tjedno ◦Krizno komuniciranje/po potrebi ◦Svakodnevna komunikacijska podrška klijentu/dnevno ◦Izrada budžetnog plana i poslovnog plana, provedba, analiza /godišnje ◦Izravna komunikacija sa klijentima putem društvenih mreža/tjedno ◦Redovita komunikacija sa dobavljačima/tjedno ◦Osmišljavanje, sudjeluje u kreiranju i organizacija izrade promotivnih materijala/mjesečno ◦Vođenje i koordinacija projekata vezanih uz marketinške aktivnosti/tjedno ◦Svakodnevno praćenje medija, komunikacija sa predstavnicima istih te analiza sadržaja i izrada internog Presscut-a/dnevno
Uvjeti: ◦VŠS, VSS - ekonomskog smjera ◦Engleski jezik u govoru i pismu ◦Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket) ◦Samostalnost, proaktivnost i profesionalnost u radu ◦Izražene pregovaračke vještine ◦Izražene kompetencije vođenja drugih te organizacije radnih zadataka ◦Kooperativnost i sposobnost rada u timu ◦Izražene komunikacijske i voditeljske vještine ◦Poželjno je 5 godina iskustva na odgovarajućem radnom mjestu ◦Posjedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije
Poslodavac nudi: ◦rad na određeno vrijeme uz mogućnost na neodređeno ◦poticajnu radnu okolinu ◦mogućnost stalnog učenja ◦stimulacije za uspješno završene projekte Poslodavac traži odgovornu, profesionalnu, komunikativnu i vrijednu osobu spremnu na nove izazove i dinamiku našeg posla sa vlastitim vrhunskim proizvodima, vrhunskim alatom te profesionalnim timom. Kandidatom za oglašeno radno mjesto smatrat će se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu, te ispuni tražene uvjete iz oglasa. Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
127948866
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje