Voditelj/ica (manager) hotela colentum murter  HZZ OGLAS

JAGER GRADITELJSTVO društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, građenje i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Murter
Rok prijave:
11.12.2022.

Mjesto rada:
MURTER, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Kontakt:
Ostale informacije:
opis poslova:
rukovodi (planira, organizira, vodi, kontrolira) radom hotela
osigurava provođenje zakonskih regulativa iz područja rada hotela
koordinira rad menadžmenta i zaposlenika
vodi brigu o odnosima sa klijentima/gostima te na dnevnoj bazi komunicira s gostima i udovoljava njihovim zahtjevima te rješava eventualne pritužbe
brine o prisutnosti zaposlenika na radu, korištenju slobodnih dana, plaćenih i neplaćenih dopusta i godišnjih odmora
nadzire poslovanje hotela kako bi se osigurala učinkovitost produktivnosti, kvaliteta, visoka razina usluge i troškovno učinkovito upravljanje resursima
promovira hotel na lokalnoj, regionalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj sceni
redovno izvještava menadžment kompaniju i Upravu društva o stanju u hotelu i tijeku glavnih operacija
razvija i prati organizacijsku kulturu i klimu, tako da podupire ostvarenje ciljeva poduzeća i potiče zadovoljstvo zaposlenika
obavlja ostale poslove po nalogu menadžment kompanije / Uprave društva - vlasnika.
odgovoran je za pravovremeno, pravilno i kvalitetno izvršavanje poslova i delegiranih zadataka
odgovoran za poslovni rezultat odjela, ispunjenje poslovnog plana, kvalitetu usluge i proizvoda
suodgovoran je za pravovremeno, pravilno i kvalitetno izvršavanje poslova i delegiranih zadataka
odgovoran za dnevno vođenje i zakonsku ispravnost evidencije rada
financijski i materijalno odgovara za zadužen novac, naplatu potraživanja i polog utrška kojeg pravovremeno preda banki.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128113248
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje