Voditelj/ica centra  HZZ OGLAS

Atalian Global Services Croatia d.o.o. za ekonomske i poslovne usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 099 4854030
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: -samostalno i cjelovito upravljanje, vođenje i koordiniranje cjelokupnog tima zaduženog za tehničko upravljanje i rad centra -odgovornost za normalan rad i funkcioniranje centra -odgovornost za cijeli tim, izrada dnevnih/tjednih i mjesečnih planova rada -svakodnevna koordinacija sa korisnikom i djelatnicima centra -praćenje i kontrola aktivnosti kroz CAFM -kontrola i vođenje administracije izvršenih redovitih i izvanrednih poslova održavanja, pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga podizvođača -redoviti obilasci/inspekcije i kontrola objekata -izrada redovnih izvještaja i planova sukladno SLA i zahtjevu korisnika Uvjeti: -VŠS/VSS - tehničkog usmjerenja -minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima vođenja/upravljanja poslovnih objekata sa naglaskom na shopping centre i retail industriju -vozačka dozvola B kategorije -aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu -korištenje MS Office paketa, CAD alata i sl. -samostalnost, odgovornost i predanost poslu -iskustvo u vođenju tima sa 24/7 organizacijom rada -komunikativnost i snalaženje u izvanrednim situacijama -iskustvo u radu CAFM alata – prednost
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126405203
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.