Voditelj grupe za elektroničko izdavanje dokumentacije o lijeku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis:
Kao Voditelj grupe za elektroničko izdavanje dokumentacije o lijeku bit ćete odgovorni za:

• osiguranje ispunjenja radnih zadataka vezanih uz elektroničko izdavanje dokumentacije o lijeku u definiranim rokovima te u odgovarajućem formatu (u skladu sa tehničkim zahtjevima)
• pružanje redovne podrške elektroničkog izdavanja dokumentacije o lijeku globalnim i lokalnim regulatornim poslovima
• elektroničko izdavanje (“publishing”) dokumentacije o lijeku (u eCTD i NeeS formatu) sukladno planu i propisanim standardima
• koordiniranje i vođenje rutinskih aktivnosti (upravljanje životnim ciklusom dosjea) te važnih i kompleksnih projekata u području rada
• upravljanje svakodnevnim aktivnostima grupe za elektronsko izdavanje dosjea
• vođenje brige da zaposlenici rade u skladu sa svim relevantnim uputama i internim standardima za elektronsko izdavanje dosjea
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS prirodoslovnog, tehničkog ili biomedicinskog smjera
• minimalno 4 godina radnog iskustva u području regulatornih poslova
• odlično poznavanje EU regulatornih zahtjeva / formata registracijskog dosjea
• poželjno iskustvo u radu sa sustavima za upravljanje elektroničkom dokumentacijom
• prednost predstavlja radno iskustvo u izradi elektronskih dosjea te poznavanje alata za izradu i pregled eCTD dosjea
• poznavanje MS Office alata, Adobe Acrobat programa te visoka opća informatička pismenost
• odlično poznavanje engleskog jezika

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 3. srpnja.

prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine