Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.10.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj gradilišta-poslovođa na gradilištu m/ž  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
KAMEN BAZALT d.o.o. za građevinarstvo i usluge
Mjesto rada:
Trogir
Rok prijave:
31.10.2020.

Mjesto rada:
TROGIR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: kamen.bazalt@gmail.com
Ostale informacije:
Opis posla: Voditelj gradilišta Opis Rukovođenje projektima visokogradnje, planiranje i provedba radova na gradilištu
Organiziranje i koordiniranje izvođenja radova i radnika na gradilištu
Koordinacija i vođenje gradilišnog tima, koordinacija s podizvođačima Vođenje potrebne dokumentacije na gradilištu Izrada tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja Vođenje gradilišne dokumentacije - građevinskog dnevnika i građevinske knjige Koordinacija i vođenje gradilišnog tima, koordinacija s podizvođačima Pravovremeno osiguravanje potrebnih materijala za gradilište u suradnji sa voditeljem gradilišta Posao podrazumijeva rad u uredu, ali i terenski rad Stručna pomoć prilikom realizacije projektnih zadataka Rad na terenu

Uvjeti - znanje čitanja projektne dokumentacije i nacrta - izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti - završena srednja škola u trajanju od 4 godine ili viša/prvostupanjska - iskustvo organizacije gradilišta - poznavanje materijala i strojeva za rad na gradilištu - znanje u struci - SSS, VŠS. VSS - 4 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - obavezna vozačka dozvola B kategorije - samostalnost u radu i odgovornost - razvijene rukovoditeljske vještine i sposobnost vođenja svih faza izvedbe radova

Nudimo - Rad u profesionalnom i stabilnom radnom okruženju uz stimulativna primanja - Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme - Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja - Smještaj
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108981271
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje