Voditelj financija i računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zagrebački prometni zavod d.o.o. je organizacija s dugogodišnjim iskustvom u uslužnom sektoru na području Plinsko benzinskih servisa. U cilju daljnjeg uspješnog razvoja i proširenja na tržištu tražimo pouzdanog i odgovornog radnika za poziciju

Voditelja financija i računovodstva (m/ž)

Odgovornosti:
• Organizacija i rukovođenje poslovima i radnicima računovodstva i financija
• Kreiranje računovodstvene politike sukladno zakonskoj regulativi, interno propisanim pravilima i procedurama te uputama Uprave
• Pravilna primjena poreznih i računovodstvenih propisa u poslovanju tvrtke

Opis posla:
• Izrađuje zakonske izvještaje, financijske konsolidirane izvještaje te završni račun
• Izrađuje različite interne financijske izvještaje za potrebe Uprave i ostalih sastavnih dijelova poduzeća
• Nadgleda rada i prati uspješnost radnika odjela
• Prati važeće zakone i propise iz područja financija i računovodstva te ih primjenjuje
• Obračunava i isplaćuje plaću
• Izrađuje i predaje JOPPD, PDV i PPO obrasce
• Izrađuje kalkulacije
• Dnevno prati tekuće kunske i devizne obveze virmanskih naloga
• Prati, analizira i proaktivno predlaže mjere vezane za financijsko poslovanje tvrtke
• Vodi evidenciju o rokovima plaćanja
• Surađuje s revizorima i poreznim savjetnicima, operativno posluje s bankama
• Izrađuje procjene ekonomske opravdanosti i ekonomskih konstrukcija investicija
• Predlaže i provodi odluke i naloge Uprave
• Obavlja ostale poslove prema nalogu Uprave
• Kontrolira robno-materijalno poslovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Najmanje 3 godine voditeljskog iskustva u računovodstvu i financijama, obavezno ranije iskustvo u operativnom računovodstvu, najmanje 5 godina
• VSS ekonomskog usmjerenja, smjer računovodstvo i financije
• Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Izvrsne analitičke vještine, sposobnost strateškog razmišljanja i planiranja
• Odlično znanje rada s MS Office paketom
• Visoka motiviranost za rad u dinamičnom, zahtjevnom i poticajnom okruženju
• Odgovornost, inicijativa i usmjerenost na rezultate uz razvijenu poslovnu etiku
• Samostalnost u izradi financijskih izvješća
• Proaktivnost u rješavanju zadataka, te orijentacija na stalno usavršavanje profesionalnih znanja i vještina

Nudimo:
• Dinamično, profesionalno i ugodno radno okruženje gdje možete ostvariti svoj puni potencijal
• Stalni radni odnos s probnim radom
• Izvrsnu priliku za objedinjavanje i realizaciju vaših dosadašnjih iskustava i znanja

Mjesto obavljanja posla: grad Zagreb

Ako želite dinamičan posao na voditeljskoj poziciji na kojoj možete pokazati i ostvariti svoj puni potencijal i razviti karijeru zajedno s razvojem organizacije i smatrate da možete doprinijeti daljnjem rastu naših prodajnih rezultata molimo da se prijavite pute brze prijave ili na mail adresu [email protected].

Preporuke prijašnjih poslodavaca obavezne.

U razmatranje ćemo uzeti samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete natječaja.

Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine