Voditelj distribucije / Disponent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac Zagrebačke pekarne Klara d.d. traži:

Voditelj distribucije – disponent (m/ž)
[1 izvršitelj/ica, mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:
- komunikacija s klijentima
- organizacija ruta
- rad s bazom podataka
- kontrola prijevoza od utovara do istovara
- optimizacija dopreme i otpreme proizvoda
- optimizacija broja dostavnih mjesta po pojedinoj liniji
- optimizacija korištenja voznog parka i broja vozača
- sposobnost donošenja odluka i prepoznavanja prioriteta sa izraženom sklonošću timskom radu i komunikaciji
- kreativnost, inventivnost i sposobnost za brze reakcije u izvanrednim situacijama
- razvijen osjećaj odgovornosti i dužnosti te sposobnost samostalnog odlučivanja
- spremnost za rad u smjenama i noćni rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS prometnog smjera
- minimalno radno iskustvo 3 godine na istim ili sličnim poslovima
- sposobnost rukovođenja ljudima, sposobnost organizacije posla
- aktivno poznavanje rada na osobnom računalu - MS Office
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog i njemačkog jezika

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos uz probni rok.

Životopis i molbu poslati poštom na donju adresu uz naznaku 'Za natječaj', putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine