Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.09.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj distribucije / Disponent (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.09.2015.
Klara d.d.

Poslodavac Zagrebačke pekarne Klara d.d. traži:

Voditelj distribucije – disponent (m/ž)
[1 izvršitelj/ica, mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:

  • komunikacija s klijentima
  • organizacija ruta
  • rad s bazom podataka
  • kontrola prijevoza od utovara do istovara
  • optimizacija dopreme i otpreme proizvoda
  • optimizacija broja dostavnih mjesta po pojedinoj liniji
  • optimizacija korištenja voznog parka i broja vozača
  • sposobnost donošenja odluka i prepoznavanja prioriteta sa izraženom sklonošću timskom radu i komunikaciji
  • kreativnost, inventivnost i sposobnost za brze reakcije u izvanrednim situacijama
  • razvijen osjećaj odgovornosti i dužnosti te sposobnost samostalnog odlučivanja
  • spremnost za rad u smjenama i noćni rad

Uvjeti:

  • VŠS prometnog smjera
  • minimalno radno iskustvo 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • posobnost rukovođenja ljudima, sposobnost organizacije posla
  • aktivno poznavanje rada na osobnom računalu - MS Office
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje engleskog i njemačkog jezika

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos uz probni rok.
Rok za prijavu: 03.09.2015.

Životopis i molbu poslati poštom na donju adresu uz naznaku 'Za natječaj', putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

Zagrebačke pekarne Klara d.d., Utinjska 48, 10000 Zagreb.

www.klara.hr